Bedoes – wzrost: jakim wzrostem imponuje polski raper?

Jesteś fanem polskiego rapu i zastanawiasz się, jaki wzrost ma Bedoes? Poznaj tajemnice gwiazdy, która zdobyła serca swoimi hitami!
bedoes wzrost

Ile mierzy Bedoes?

Bedoes, znany polski raper, ma imponujący wzrost – 187 cm. To na pewno zwraca uwagę na ulicy i scenie!

Od dzieciństwa w Bydgoszczy do sukcesu w świecie rapu

Bedoes urodził się w 1998 roku w Bydgoszczy, gdzie spędził dzieciństwo. Już w wieku 13 lat zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania, a później nagrał kilka mixtape’ów. Po ukończeniu gimnazjum postanowił poświęcić się karierze muzycznej.

Kariera Bedoesa nabrała tempa, gdy podpisał kontrakt z wytwórnią SB Maffija. Współpracując z Kubim jako producentem, stworzył debiutancki album “Aby śmierć miała znaczenie”, który zdobył szczyt Polskiej listy przebojów – OLiS.

Raper nie unikał konfliktów scenicznych, a jego spory z Filipkiem, Tombem i Dixon37 były szeroko komentowane. Mimo to Bedoes kontynuował swoją karierę, wydając kolejne albumy “Kwiat polskiej młodzieży” oraz “Opowieści z Doliny Smoków”.

Sukces Bedoesa na polskiej scenie muzycznej potwierdza współpraca z zespołem Golec uOrkiestra i producentem Gromee, który zaowocował megahitem „Górą Ty”. Artysta nie spoczywa na laurach i w 2021 roku wydał kolejny album, “Rewolucja Romantyczna”.

Fot. zrzut ekranu z filmu “Bedoes – Gustaw (prod. Michał Graczyk) [official video]” via YouTube.com – SBM LabelZobacz także:
Zobacz też:  Cleo – wzrost. Czy ta informacja zaskoczy fanów?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też