Young Leosia – wzrost: prawda o wysokości gwiazdy zaskakuje!

Kaja Nowacka

Zastanawiasz się, jaki wzrost ma Young Leosia? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tej utalentowanej artystce oraz jej sukcesach na scenie muzycznej.

young leosia wzrost

Wzrost Young Leosia – oto odpowiedź!

Young Leosia mierzy 160 cm wzrostu. To utalentowana artystka, która zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swój wygląd, ale także na osiągnięcia na polu muzycznym.

Od DJ-ki do gwiazdy sceny muzycznej

Kariera Young Leosia zaczęła się od występów jako DJ-ka w popularnych klubach takich jak Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska czy Newonce Bar. Pierwsze piosenki nagrywała od 2015 roku jako Sara.

Jej debiut z singlem „Wyspy” miał miejsce 6 sierpnia 2020, jednak przeszedł niezauważony, podobnie jak kolejny singiel „Zakochałam się, ale zryłeś” z zespołem B24.

Współpraca z Żabsonem i sukces „Szklanki”

W 2020 roku współpracowała z Żabsonem, Beteo i Boruccim nad singlem „ULALA”, który trafił na polskie listy przebojów. Jej przełomowy singiel „Szklanki” zdobył szczyt polskiej listy Apple Music oraz Spotify w 2021 roku.

Young Leosia wydała swój debiutancki album pt. Hulanki we wrześniu 2021 roku, a jej współpraca z Żabsonem zaowocowała jeszcze singlem „Jungle Girl”.

Baila Ella Records – nowy rozdział w karierze

Po zakończeniu współpracy z Żabsonem i Internaziomalami Young Leosia założyła własną wytwórnię Baila Ella Records. Od tego momentu artystka wydaje swoją muzykę we własnym zakresie, jak np. singiel „CROWD”. W międzyczasie, do wytwórni dołączyła raperka Bambi. W teledysku do jej utworu zagrała właśnie Young Leosia.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Young Leosia – CROWD” via YouTube.com – Young LeosiaZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: