Jennifer Lopez – wzrost: oto, co chcielibyście o niej wiedzieć!

Michał Wójtowicz

Czy zastanawialiście się kiedyś, jaki wzrost ma Jennifer Lopez? Przeczytajcie nasz tekst, a nie tylko poznacie tę tajemnicę, ale także odkryjecie więcej niezwykłych faktów z życia sławnej J.Lo!

jennifer lopez wzrost

Jennifer Lopez – wzrost odkryty!

Jennifer Lopez, wielozadaniowa gwiazda, ma 164 cm wzrostu. Wielu z was mogło się zastanawiać, ile mierzy ta niezwykle utalentowana artystka.

J.Lo – amerykańska gwiazda z niezwykłą karierą!

Jennifer Lynn Affleck, znana także jako J.Lo, to nie tylko aktorka, ale również piosenkarka, tancerka, projektantka mody, producentka i bizneswoman. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 17 lat, kiedy zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie „Moja mała dziewczynka”. Urodzona i wychowana w Bronksie, dzielnicy Nowego Jorku, Jennifer zawojowała świat rozrywki swoim talentem.

W 2016 roku Jennifer Lopez wydała singiel „I Ain’t Your Mama” o feministycznych przesłaniach, który stał się międzynarodowym hitem. W latach 2017–2018 artystka nagrała szereg hiszpańskojęzycznych singli, takich jak „Ni Tu Ni Yo”, „Amor Amor Amor”, „El Anillo” czy „Dinero” z DJ’em Khaledem i Cardi B. Piosenkarka została uhonorowana w 2018 roku nagrodą Michael Jackson Video Vanguard Award za całokształt twórczości.

Kontrowersyjny występ J.Lo na gali rozdania nagród Grammy w 2019 roku wywołał falę krytyki ze względu na brak powiązań artystki z wytwórnią Motown i jej pochodzenie. Mimo to Jennifer Lopez kontynuowała swoją karierę wydając singiel „Medicine” oraz wyruszając w trasę koncertową „It’s My Party Tour”.

W 2020 roku J.Lo wystąpiła z Shakirą podczas LIX edycji SuperBowl Halftime Show, a także wydała dwa single nagrane z Malumą – „Pa’ Ti” oraz „Lonely”.

Fot. Chairman of the Joint Chiefs of Staff via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: