Olga Legosz – pierwszy mąż, z którym tworzą szczęśliwą rodzinę

Aleksandra Nabierzyńska

Olga Legosz – pierwszy mąż przedsiębiorczyni jest chirurgiem. Tworzą zgrany duet i wspólnie mieszkają w uroczym, drewnianym domu pod Warszawą.

Olga Legosz – pierwszy mąż

Olga Legosz – pierwszy mąż influencerki znanej w sieci pod pseudonimem Nomadmum81 jest dla niej ogromnym wsparciem. Przeczytaj więcej o ich życiu prywatnym.

Olga Legosz – kariera i życie prywatne

Pochodząca z Warszawy Olga Legosz to przedsiębiorczyni, ekspertka HR i autorka wielu kampanii społecznych. Jest także współzałożycielką przedszkola dla dzieci ze spektrum autyzmu, Fundacji Sukces Pisany Szminką oraz jedną z prowadzących program „Miasto Kobiet” w TVN Style. Aktywnie zachęca kobiety do rozwoju i dostarcza im wiedzy z zakresu biznesu oraz motywacji. W sieci jest znana pod pseudonimem Nomadmum81. Jej wypowiedzi w sieci często budzą kontrowersje. Dzieje się tak między innymi dlatego, że porusza niełatwe tematy i często łamie tabu. Na swoim profilu z sukcesem oswaja ludzi z tematem autyzmu. Ten temat pojawił się w jej życiu w momencie, w którym zauważyła symptomy autyzmu u swojej córeczki Tosi. Wiele osób dzięki niej lepiej rozumie ten problem lub zdiagnozowało swoje dziecko. 

Olga Legosz – pierwszy mąż i dzieci

Kiedy stan jej młodszej córki się pogarszał, Olga zrezygnowała z pracy, aby skupić się na niej. W tym czasie nie było jej łatwo z powodów finansowych, a do tego opuścił ją partner. Wiele osób w takiej sytuacji by się poddało, ale nie Olga Legosz. Pierwszy mąż przedsiębiorczyni jest chirurgiem i nazywa się Paweł Łęgosz. Razem zaczęli nowe życie i wychowują dwie córki Tosię i Maję.

Olga Legosz i jej wspaniały dom

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia niezwykłego domu, w którym mieszka Olga wraz z mężem Pawłem i dwiema córkami. W projekcie domu Olga wzięła pod uwagę potrzeby swojej córki Tosi, która ma autyzm i nadwrażliwość słuchową. Stworzyła dla niej specjalne strefy, w których można na jakiś czas odciąć się od świata. Starsza córka sama urządzała swój pokój. W domu mają też przedmioty z różnych stron świata.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Jak uniknąć wypalenia zawodowego? Olga Legosz wyjaśniła przyczyny” (TVN Style)Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: