Kamil Labudda – majątek. Zarobki i hojność Buddy

Michał Wójtowicz

Budda to pseudonim, pod którym występuje w internecie Kamil Labudda. Majątek zbił przede wszystkim na swojej pasji i umiejętnym jej pokazywaniu. A rozgłos zapewniają mu też ekstrawaganckie akcje – mniej lub bardziej charytatywne. Czytaj dalej, a poznasz szczegóły!

kamil labudda majątek

Buddę kojarzą przede wszystkim fani motoryzacji i filmików na YouTube. W pierwszych dniach wakacji 2023 roku mogli o nim usłyszeć nawet ci wszyscy, którzy w ogóle nie zaglądają do internetu. Bez sporego majątku Kamil Labudda nie byłby w stanie zorganizować tego, co zrobił. A przynajmniej wiele wskazuje na to, że on stoi za sprawą, o której mówiła cała Polska.

Skąd pochodzi majątek Kamila Labuddy?

Jak podawały media, przyszły „Budda” zaczął swoją drogę do fortuny od pracy na zmywaku w Anglii. Jednak jego marzenia i ambicje przekraczały granice tego zajęcia. Majątek Kamila Labuddy jest budowany przede wszystkim dzięki działalności na YT – jego kanał Budda. TV ma obecnie 1,29 mln subskrypcji. To pozwala mu rozkręcać kolejne biznesy i nawiązywać mniej lub bardziej zyskowne współprace. 

Motoryzacyjny influencer ostatnio rozstał się z Illegal Nights, o czym było głośno w środowisku – ze względu na sam fakt zakończenia wspólnego rozdziału, bo okoliczności są pełne słów o zrozumieniu i zgodzie. Majątek Kamila Labuddy powiększyła także wydana w 2020 roku płyta „Rozdaję karty”.

Kamil Labudda – majątek, zarobki, znane i szacunkowe sumy

Choć cały majątek Kamila Labuddy nie jest publicznie znany, wiadomo, że reklamy na jego kanale YouTube to tylko część jego dochodów. Zarobki z YouTube według samego zainteresowanego wyniosły w 2022 roku 661 tys. zł, a w ciągu 3 lat od utworzenia kanału w 2019 roku przyniosły mu łącznie 1,12 mln zł. Warto nadmienić, iż stanowią tylko jedną z gałęzi jego finansowego imperium. Jednak szczegółów na temat pozostałych źródeł przychodów Budda nie zdradził.

Nie wiemy zatem, jaką wartość (choćby szacunkową) prezentuje majątek Kamila Labuddy. Media oszacowały za to jego aktualne zarobki – w czerwcu 2023 roku z działalności na YouTubie miał wyciągnąć od 90 do 120 tys. zł. Wszystko na podstawie założenia, że 10 mln wyświetleń w miesiącu przekłada się na ok. 150 tys. przychodów z reklam.

Z czego znany jest Kamil Labudda?

Majątek Kamila Labuddy niewątpliwie pozwala mu żyć tak, jak ma na to ochotę. Budda to celebryta, który znany jest nie tylko z zarabiania dużych pieniędzy, ale też z ich wydawania. Jego ekscentryczne i często głośne działania przyciągają uwagę mediów. W jednym z takich ruchów przekazał Nissana GTR o wartości 1,3 mln zł na loterię Fame MMA. Wrzucił 50 tys. do puszki WOŚP. Opłacił z góry (kwotą 100 tys. zł) tankowanie dla kierowców na jednej z rzeszowskich stacji benzynowych. Chętnych na darmowe paliwo było tylu, że powstały korki po 7 km!

Ostatnio w mediach głośno było o anonimowej darowiźnie dla domu dziecka – 100 tys. zł i słodycze w skrzyni zamykanej szyfrem. Wiele wskazuje na to, że za tą akcją stał właśnie Labudda.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Wszedłem do środka więzienia z PRISON BREAK! *Miejsce ucieczki* Lokacje nagrań i wiele ciekawostek!” via YouTube.com – Budda. TVZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: