Joanna Przetakiewicz – majątek. Czy znasz źródła dochodów celebrytki?

Kaja Nowacka

Jak dużo może mieć na koncie Joanna Przetakiewicz? Majątek tej celebrytki zawsze budził duże zainteresowanie. Jak zgromadziła swoją fortunę? Rozkwitająca marka, luksusowe apartamenty, stylowe akcesoria – zanurzmy się w świat luksusu Joanny Przetakiewicz.

joanna przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz – majątek. Skąd wzięła się jej fortuna?

Joanna Przetakiewicz, urodzona w 1967 roku, jest znaną przedsiębiorczynią, która swój pierwszy biznes – klinikę stomatologiczną Vita-Dent – założyła jeszcze podczas studiów, wspólnie z bratową. Z tego rozwinęła się sieć klinik, która stanowiła fundament pod jej przyszłe finansowe sukcesy. Majątek Joanny Przetakiewicz z pewnością jest pokaźny, ale nie znamy jego dokładnej wartości. Można go liczyć w wielu milionach złotych.

Imperium modowe Przetakiewicz

Pasja Joanny do mody rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy to z pomocą mamy tworzyła oryginalne kreacje. Majątek Joanny Przetakiewicz znacznie wzrósł, gdy stworzyła modową markę La Mania. Dom mody jest uważany za jedno z najważniejszych źródeł dochodów Przetakiewicz, a jej projekty cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale i za granicą. 

Jednak Joanna Przetakiewicz jest ambasadorką nie tylko mody. Ta wszechstronna kobieta rozszerzyła swoje biznesowe horyzonty, wprowadzając na rynek linię produktów do wyposażenia domu – La Mania Home.

Kim jest Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz to nie tylko doświadczona bizneswoman i matka trzech synów. To także odważna kobieta, która z powodzeniem tworzy swoje miejsce w świecie mody. 

Jest też autorką popularnego poradnika dla kobiet chcących osiągnąć niezależność finansową, zatytułowanego „Pieniądze szczęście dają”. Jest to dowód na to, że nie boi się dzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat budowania fortuny.

Mimo oszałamiającego sukcesu i majątku Joanna Przetakiewicz nie zapomina o społeczeństwie. Z jej inicjatywy powstał ruch społeczny „Era nowych kobiet”, który ma na celu promowanie równouprawnienia i edukacji finansowej dla kobiet. Niezależnie od tego, ile wynosi majątek Joanny Przetakiewicz, jedno jest pewne – to kobieta, która stale poszukuje nowych wyzwań i inspiracji.

Fot. główna: Magazyn VIVA! via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: