Ida Nowakowska – Bruno Mars. Co tak naprawdę ich połączyło?

Aleksandra Nabierzyńska

To naprawdę niesamowite. Ida Nowakowska i Bruno Mars na jednej scenie! Tak, to nie jest plotka! Kilka lat temu artystka uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji. Czy dwoje artystów łączyła jedynie praca?

ida nowakowska bruno mars

Niewielu wie, że polska tancerka i prezenterka miała okazję dzielić scenę z międzynarodową gwiazdą pop. Ida Nowakowska i Bruno Mars przez kilka miesięcy współpracowali na gruncie zawodowym. Choć pochodzą z różnych światów, ich pasja do tańca połączyła ich w jednym miejscu – podczas trasy koncertowej piosenkarza.

Ida Nowakowska, Bruno Mars – wspólne kroki na scenie

Podczas gdy Ida była w USA, miała niesamowitą okazję dołączyć do trasy koncertowej Bruno Marsa jako jedna z tancerek. Zdradziła, że mimo niewielkiej postury, Bruno ma niesamowitą energię na scenie. Artysta z ogromnym zaangażowaniem przygotowywał się do każdego występu, niejednokrotnie ćwicząc kroki razem ze swoim zespołem tancerzy, do którego należała Ida Nowakowska. Bruno Mars zrobił na niej piorunujące wrażenie swoim profesjonalizmem.

Ida Nowakowska to prawdziwa artystka

Ida Nowakowska, znana z różnych polskich programów telewizyjnych, ma w swoim CV imponujące osiągnięcia. Urodzona w Warszawie, wychowała się w dwóch kulturach, polskiej i amerykańskiej. Jej pierwsze kroki na scenie rozpoczęły się w teatrach muzycznych. Zdobywała serca publiczności w spektaklach takich jak „Piotruś Pan” czy „Upiór w operze”. Wielu może kojarzyć ją również z roli u boku Stevena Seagala w filmie „Poza zasięgiem”. Ostatecznie nie zdecydowała się na to, by na stałe związać się ze światem filmu. Postanowiła poświęcić się swojej tanecznej pasji.

Ida w świecie show-biznesu

Nie tylko taniec i aktorstwo kształtują karierę Idy. Zyskała renomę jako prezenterka w Telewizji Polskiej. Prowadziła wiele programów, w tym „Pytanie na śniadanie” czy „You Can Dance – Nowa generacja”. Jej różnorodność i wszechstronność sprawiają, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie.

Ida Nowakowska to prawdziwy diament polskiego show-biznesu. Jej wspomnienia z trasy Bruno Marsa oraz praca ze Stevenem Seagalem pokazują, jak wszechstronna i utalentowana jest ta artystka.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „The Best Of! Ida Nowakowska – „Take Me To Church” | Dance Dance Dance Poland” via YouTube.com – Dance Dance Dance TVPZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: