Ida Nowakowska – wykształcenie. Poznaj jej ścieżkę edukacyjną!

Michał Wójtowicz

Wielu osobom imponują takie gwiazdy jak Ida Nowakowska. Wykształcenie, pasje, życie prywatne… chcemy wiedzieć wszystko o tych, którzy odnieśli wymierny sukces. Przekonaj się, jaką rolę odegrała edukacja w jej przypadku!

ida nowakowska wykształcenie

Wykształcenie Idy Nowakowskiej może imponować tak samo, jak jej dotychczasowe osiągnięcia i kariera. Z pewnością odebrana edukacja w jakiś sposób zdefiniowała jej osobowość. Wszędzie, gdzie się angażuje, udowadnia swoją wszechstronność i talent. Nie byłoby tego wszystkiego bez solidnej pracy u podstaw.

Kim z wykształcenia jest Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska z wykształcenia jest aktorką – w 2014 r. ukończyła studia na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Wiadomo również, że jednocześnie edukowała się w innym kierunku. Równolegle studiowała relacje międzynarodowe na Wydziale Nauk Politycznych tej samej uczelni.

Ida Nowakowska – wykształcenie, ukończone szkoły i kierunki

Zanim Ida wybrała się na dłużej za ocean, spędziła wiele lat w Polsce. W naszym kraju ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Niewątpliwie pomogło jej to w rozwinięciu tanecznych umiejętności, aczkolwiek pokazywała je znacznie wcześniej. Wystarczająco wymowny jest fakt, że w USA prowadziła własną szkołę tańca. Naturalnie Axial Pointe School of Contemporary Ballet działała w Mieście Aniołów.

Z czego znana jest Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska dała się poznać szerokiej publiczności w wielu różnych rolach – przede wszystkim jako tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Brała udział w wielu popularnych programach, zarówno jako uczestniczka, jak i prowadząca. W swoim zawodowym CV może wpisać m.in. „You Can Dance” w dwóch różnych stacjach, a także „The Voice Kids”. Na scenie wystąpiła w szeregu znanych musicali, takich jak „Piotruś Pan” czy „Taniec wampirów”. Brała udział w licznych konkursach tanecznych, zdobywając nagrody i uznanie na scenie krajowej i międzynarodowej. Była także solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, występowała w Nowym Jorku – w Metropolitan Opera i w Lincoln Center.

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: