Gerard Makosz – majątek! Czy były kuracjusz z TVP jest zamożny?

Michał Wójtowicz

Kim jest Gerard Makosz? Majątek telewizyjnego kuracjusza przyciąga uwagę. Były uczestnik „Sanatorium miłości” w TVP, zasłynął nie tylko swym uczuciem do Iwony, ale i zgromadzonym kapitałem. Czy Makosz rzeczywiście jest tak zamożny, jak sugerują plotki?

gerard makosz majątek

Gerard Makosz – majątek. Prawda czy tylko plotka?

Rozważmy kwestię funduszy, jakimi dysponuje Gerard Makosz. Majątek jest tematem wielu plotek, ale czy powinien być podstawą oskarżeń wobec Iwony, jego wybranki z programu? Gerard nie kryje, że pieniędzy mu nie brakuje. Przyznaje też, że i Iwona nie musi martwić się o finanse. Konkretne sumy natomiast nie padają.

Wiemy, że mężczyzna całe życie był związany z górnictwem. Był sztygarem, ratownikiem górniczym, a nawet piastował stanowisko w ministerstwie. Ma też duży dom w Zabrzu, gdzie mieszka wspólnie z Iwoną. Może też pozwolić sobie na zagraniczne wyjazdy.

Kim jest Gerard Makosz – lubiany kuracjusz z TVP?

Gerard Makosz to osoba, którą poznaliśmy dzięki „Sanatorium miłości” w TVP. To tam zafascynował widzów swoją energią, dojrzałością, a przede wszystkim uczuciem do Iwony. Gerard zasłynął jako ktoś, kto mimo różnicy wieku potrafi budować silną i szczęśliwą relację.

Ale Gerardowi w głowie jest nie tylko miłość i romans. To człowiek pełen energii, który zaraża swoją pozytywną aurą. Niezależnie od posiadanych środków zawsze wydaje się cieszyć z każdego momentu życia. Dla wielu stał się symbolem tego, że szczęście nie jest mierzone sumą na koncie bankowym, ale uśmiechami i radością, które możemy dzielić z innymi.

Gerard Makosz zasługuje na szacunek. Nie tylko za to, jak rozważnie zarządza swoim majątkiem, ale przede wszystkim za to, jak wspaniale radzi sobie z wyzwaniami, które stawia przed nim życie. To, kim jest Gerard Makosz, stanowi dowód na to, że nie ma przeszkód nie do pokonania, jeśli tylko mamy na to odwagę i determinację.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Odpowiadamy na wasze pytania – Q&A” via YouTube.com – Emeryci NIEemeryciZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: