Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek? Celebrytka ceni luksusowe otoczenie!

Michał Wójtowicz

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek? To pytanie, które z pewnością zadaje sobie wielu jej fanów! Nie przegapcie okazji, aby zajrzeć za kulisy życia tej sławnej prezenterki. Gwiazda chętnie dzieli się prywatnymi kadrami, przedstawiającymi je dom.

gdzie mieszka małgorzata rozenek

Nie od dziś wiadomo, że życie gwiazd to nieustanny zbiór niezwykłych opowieści. Małgorzata Rozenek-Majdan, znana z telewizyjnego programu „Perfekcyjna pani domu” czy „Projekt Lady”, z entuzjazmem wpuszcza swoich fanów w zakamarki swojego życia. Dziś z radością zabierzemy was w podróż po rezydencji tej charyzmatycznej osobowości. Jesteście gotowi na ekscytujące odkrycia i chcecie wiedzieć, gdzie mieszka Małgorzata Rozenek?

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek?

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek? Słynna prezenterka z radością prezentuje rezydencję w Konstancinie-Jeziornej, nieopodal Warszawy. Wystrój wnętrz robi niebywałe wrażenie, a komentarze fanów potwierdzają, że nie jest to miejsce dla osób, którym z porządkami jest nie po drodze. Czy wiecie jednak, kto mieszkał w tej willi przed Małgorzatą i jej mężem, Radosławem Majdanem? Otóż poprzednimi właścicielami byli Wojciech Modest Amaro oraz jego żona Agnieszka.

Życie w luksusach – dom Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się życiem pełnym splendoru, co można zaobserwować również w jej mediach społecznościowych. Na profilach regularnie pojawiają się fotografie ukazujące detale wnętrza jej domu. Piękne i luksusowo wykończone przestrzenie, w których często możemy ją zobaczyć, są niemal sztuką samą w sobie. Od przestronnego salonu, po okazały ogród z basenem – to miejsce wydaje się być kwintesencją komfortu i elegancji.

Ale to nie tylko wnętrza robią wrażenie. Ogród, który jest integralną częścią tej rezydencji, również ma swoją historię. Z przytulnymi zakątkami do relaksu i imponującym basenem, stanowi doskonałe miejsce do spędzania letnich dni. Ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni pozwala na realizację najbardziej wymagających aranżacji.

Oczywiście, bycie rezydentem takiej nieruchomości ma swoją cenę. Koszt wynajmu może być zawrotny dla wielu osób. Nie ma jednak wątpliwości, że Małgorzata i jej mąż Radosław, uznawani za jedną z najbardziej stylowych par w Polsce, doskonale wiedzą, jak cieszyć się życiem w takim luksusie.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Jej wybory: TVN, polityka, in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan W MOIM STYLU I Magda Mołek” via YouTube.com – W MOIM STYLU Magda MołekZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: