Filip Chajzer – wykształcenie. Czy to klucz do jego sukcesu w mediach?

Michał Wójtowicz

Co wiadomo o szkołach, jakie ukończył Filip Chajzer? Wykształcenie jest często ważnym przystankiem na drodze do kariery. Czy tak było w przypadku Filipa? Czy popularny prezenter ukończył studia? Jaki kierunek wybrał?

filip chajzer wykształcenie

Filip Chajzer – wykształcenie i droga do świata mediów

Wykształcenie Filipa Chajzera to jedna z najciekawszych części jego historii. Młody Chajzer porzucił szkolne ławki przed ukończeniem studiów, aby zacząć swoją przygodę z mediami. Nie było to jednak definitywne pożegnanie z edukacją. W 2015 roku powrócił na Uniwersytet Warszawski, gdzie podjął studia z dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Wybrał tryb wieczorowy, aby móc równocześnie rozwijać swoją karierę medialną.

Kim jest Filip Chajzer? Wpływ rodziny na jego karierę

Wiesz już, jakie jest wykształcenie Filipa Chajzera. A czy wiesz coś więcej o charyzmatycznym prezenterze? Urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie. W mediach zaczął pracować jako recenzent gier komputerowych, potem zasilił ekipy reporterskie „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”.

Chajzer zasłynął jako prezenter telewizyjny, przede wszystkim dzięki swojej pracy w programie „Dzień Dobry TVN”. Jego bezkompromisowy, błyskotliwy i pełen energii styl sprawił, że szybko stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu.

Rozwój kariery

Jak widać wykształcenie Filipa Chajzera jest związane z drogą zawodową. Jego kariera telewizyjna nie ograniczała się tylko do porannego programu. W latach 2015–2017 prowadził program „Mali giganci”, współprowadził „Dom marzeń”, a w 2018 roku prowadził teleturniej „Hipnoza”. W 2019 roku zasilił zespół programu „Big Brother Nocą” na TVN 7. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN.

Filip Chajzer nie ogranicza się tylko do telewizji. W latach 2013-2017 prowadził w radiu Złote Przeboje konkurs „Chajzer kontra Chajzer”, razem z ojcem Zygmuntem. W latach 2013-2014 prowadził program „Piątek u Chajzerów”, a później w radiowej Czwórce program „Piątek, piąteczek, piątunio”.

Fot. główna: Ralf Lotys (Sicherlich) via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: