Czy Pudzian ma dzieci? Poznaj jego największy sekret!

Michał Wójtowicz

Czy Pudzian ma dzieci? Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie znałaby Mariusza Pudzianowskiego. Chociaż niemal każdy zdaje sobie sprawę, że to wybitny strongman i zawodnik MMA, nie wszyscy znają szczegóły z jego życia prywatnego. Dowiedz się, co udało nam się sprawdzić!

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to wybitny sportowiec, który zasłynął jako strongman, a następnie uczestnik mieszanych sztuk walki. Jest aż ośmiokrotnym mistrzem Polski w podnoszeniu ciężarów oraz zajmuje 3 miejsce w rankingu KSW. Posiada fanów w całej Polsce, a nawet za granicą i często pojawia się w mediach społecznościowych oraz licznych artykułach. Czy Pudzian ma dzieci? Sprawdziliśmy!

Mariusz Pudzianowski – żona i dzieci

Mariusz Pudzianowski to osoba, która bardzo skutecznie chroni swoją prywatność. Pytanie, czy Pudzian ma dzieci lub żonę jest jednym z największych sekretów sportowca. Nigdy publicznie nie przyznał się do posiadania rodziny, a celebrytom nie udało się sfotografować go w towarzystwie żadnej partnerki. O jego życiu prywatnym nie wspomina żaden portal internetowy. Z pewnością jednak siłacz nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet.

Czy Pudzian ma dzieci?

Jakiś czas temu w Internecie pojawiło się zdjęcie Mariusza trzymającego na rękach niemowlę. Szybko jednak zdemontowano plotki i okazało się, że jest to dziecko jego młodszego brata Krystiana, które przyszło na świat 25 maja 2022 roku. Pewne jest więc, że Pudzian niedawno został wujkiem, jednak w dalszym ciągu nie da się potwierdzić, czy sam posiada dzieci. Co ciekawe, chętnie udziela komentarzy w mediach na temat wychowywania dzieci.

Pudzian i jego największe osiągnięcia

Pudzian od najmłodszych lat interesował się sportem. Rozpoczął treningi siłowe w już w szkole podstawowej. A swoje umiejętności pokazał w wieku 16 lat, startując w konkursie wyciskania sztangi leżąc. Został aż 4-krotnym mistrzem w tej dziedzinie, stając się prawdziwą legendą. Próbował swoich sił m.in w boksie oraz MMA. Osiągnął nawet niemały sukces w muzyce, komponując kilka piosenek ze swoim bratem.

Czy Pudzian ma dzieci? Kwestia ta w dalszym ciągu pozostaje sekretem. Pozostaje nam tylko czekać, aż sportowiec postanowi ujawnić nieco faktów ze swojego życia prywatnego.

Fot. Główne: Artur Andrzej via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: