Chris Cugowski – rodzice. Kim są mama i tata Krzysztofa Cugowskiego Juniora?

Aleksandra Nabierzyńska

Kim jest Chris Cugowski? Rodzice młodego aktora również związani są z kulturą. Nie jest już żadną tajemnicą, że przystojny Chris jest najmłodszym synem Krzysztofa Cugowskiego i jego drugiej żony Joanny. Młodego aktora zobaczymy niebawem w najnowszej części serialu Netflix Bridgertonowie.

Chris Cugowski – rodzice

Wraz z premierą nowego sezonu Brigertonów, wiele osób po raz pierwszy usłyszało nazwisko Chris Cugowski. Rodzice młodego aktora to nikt inny jak frontman Budki Suflera i jego druga żona. Jak sam przyznaje, swoje artystyczne zainteresowania zawdzięcza w dużym stopniu rodzinie i pochodzeniu. Kim są jego rodzice?

Chris Cugowski – rodzice. Kim są mama i tata aktora?

Chris Cugowski urodził się w rodzinie artystów. Jest on najmłodszym synem Krzysztofa Cugowskiego i jego drugiej żony Joanny. Przyrodnimi braćmi Chrisa Cugowskiego są muzycy Wojciech i Piotr Cugowski. Jak podkreśla młody aktor, wokalne zacięcie nie jest mu obce, na co duży wpływ ma właśnie rodzina.

Kilka razy miałem przyjemność śpiewać z moim tatą na scenie. Z moim bratem Piotrkiem też. Na kolędach raz spotkaliśmy się we trójkę, ale tata gra swoje, bracia grają swoje i ja też występuję na własny rachunek. Każdy rozwija się po swojemu, ale kiedy spotykamy się z rodziną czy znajomymi, to w pewnym momencie repertuar wieczoru jest wszystkim dobrze znany — wyznał w jednym z wywiadów.

Chris Cugowski – bracia i rodzina

Wojciech i Piotr Cugowski są synami Krzysztofa Cugowskiego z pierwszego małżeństwa. Między nimi a Chrisem jest duża różnica wieku, przez co relacje nie są bardzo zażyłe. Jak przyznaje młody artysta, w momencie, w którym się urodził, Wojtek miał 22 lata, a Piotr 19. Oboje rozwijali już wówczas swoje kariery i szybko założyli rodziny. Obecnie bracia się mają dobry kontakt i widują się zawsze, gdy Chris odwiedza dom rodzinny,

Chris Cugowski – rodzice. Kariera

Chris Cugowski szybko wyprowadził się z domu, stawiając na edukację i karierę w Wielkiej Brytanii, gdzie podjął studia aktorskie. Wśród jego największych dotychczasowych sukcesów znajduje się rola we flagowym serialu Netflixa Bridgertonowie. W Polsce zrobiło się o nim głośno również za sprawą popularnego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor w 2022 roku skończył 24 lata. Jak sam przyznaje, duży wpływ na decyzje dotyczącą kariery miało artystyczne środowisko, w którym dorastał.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Chris Cugowski – Take My Breath || Ramówkowy Show JESIEŃ 2022” (Bądźmy Razem. TVP)Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2023

Popularne wpisy: