Tromba – wzrost: Sekret wysokości Mateusza Trąbki ujawniony!

Michał Wójtowicz

Sprawdź, jak wysoki jest naprawdę Mateusz Trąbka, znany jako Tromba! Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegóły na temat tego popularnego twórcy!

tromba wzrost

Jak wysoki jest naprawdę Tromba?

Mateusz Trąbka, znany jako Tromba, ma 180 centymetrów wzrostu. Ta wartość pokazuje, że nie należy do niskich mężczyzn, będąc wyższym od swojego przyjaciela Friza o 7 centymetrów.

Kim jest Tromba? Poznaj bliżej twórcę z Ekipy!

Tromba to twórca kontentu na YouTube, przyjaciel Friza i członek Ekipy. Zyskał popularność w 2017 roku, kiedy zaczął pojawiać się w filmach Karola Wiśniewskiego.

Mateusz Trąbka i Friz poznali się dzięki aplikacji Pokemon GO. W 2019 roku Tromba przeprowadził się z Karolem, Mini Majkiem, Wersowem i Wujkiem Łukim. Wcześniej mieszkał z Łukaszem Wojtycą, którego traktuje jak starszego brata.

Na Instagramie możecie znaleźć Trombę pod pseudonimem @trombabomba, gdzie ma ponad 2 miliony obserwujących. Dziewczyną Mateusza jest Marcysia Ryskala, z którą jest związany od końca 2019 roku.

Tromba jeździ na co dzień Mercedesem klasy A 200, na którym umieścił swojego ulubionego pokemona Pikachu. Na swoim kanale YouTube ma prawie dwa miliony subskrypcji, tworząc głównie vlogi i różnego rodzaju challenge.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Oświadczyłem się i nigdy nie byliśmy tak szczęśliwi..” via YouTube.com – TrombaZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: