Tomasz Kot – wzrost aktora zaskakuje! Poznaj kulisy kariery gwiazdy

Tomasz Kot to aktor, który swoim wzrostem może zaskoczyć niejednego fana. Sprawdź, jak jego imponująca postura wpłynęła na karierę i życie prywatne!
tomasz kot wzrost

Tomasz Kot – imponujący wzrost polskiego aktora

Tomasz Kot, znany polski aktor, mierzy aż 194 cm wzrostu. Imponująca postura sprawia, że wyróżnia się na tle innych aktorów.

Tomasz Kot – nie tylko wzrost robi wrażenie!

Tomasz Kot, laureat Orłów za rolę w filmie “Bogowie”, urodził się w Legnicy 21 kwietnia 1977 roku. Już jako nastolatek pasjonował się teatrem, co zaowocowało karierą aktorską. Studiował na krakowskiej PWST, gdzie szybko zaczął współpracować z Teatrem Bagatela.

Debiut teatralny T. Kota miał miejsce jeszcze przed studiami, w Legnicy. W czasie studiów wystąpił w przedstawieniu Teatru TV „Wybór” w reżyserii Jerzego Stuhra. Swoją popularność zawdzięcza jednak serialowi „Niania”, gdzie zagrał Maksymiliana Skalskiego.

Współpraca z Agnieszką Dygant na planie seriali „Niania” i „Na dobre i na złe” przyniosła parze ogromną popularność. W 2005 roku T. Kot zadebiutował na dużym ekranie jako Ryszard Riedel w filmie „Skazany na bluesa” w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.

Sukcesy zawodowe aktora to także role w filmach takich jak „Dlaczego nie!”, „Testosteron”, „Lejdis”, „Ciacho” czy „Wojna żeńsko-męska”. Tomasz Kot jest żonaty z Agnieszką Olczyk, z którą ma dwoje dzieci – Blankę i Leona.

Fot. Mati0611987 via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Zobacz też:  Mike Tyson – wzrost. Tajemnica wielkości legendy boksu
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też