Majątek Patryka Mikiciuka – czy wiesz, jak bogaty jest popularny dziennikarz?

Aleksandra Nabierzyńska

Majątek Patryka Mikiciuka zawsze stanowił przedmiot zainteresowania fanów i mediów. Jest to przecież dobrze znany dziennikarz, który zdobył swoją popularność dzięki świetnym umiejętnościom za kierownicą. Jak wielki jest naprawdę jego majątek? Sprawdziliśmy to dla ciebie!

patryk mikiciuk majątek

Od małego fiata do luksusowych samochodów

Majątek Patryka Mikiciuka, bez wątpienia, jest związany z jego zamiłowaniem do motoryzacji. Znany dziennikarz urodzony 7 czerwca 1982 roku, zaczynał jednak zupełnie inaczej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, pierwsze kroki dziennikarskie stawiał jako reporter w telewizji publicznej. Kto by pomyślał, że ta droga doprowadzi go do świata szybkich samochodów i telewizji komercyjnej?

Kariera dziennikarska

Warto przypomnieć, że Patryk Mikiciuk nie zawsze zajmował się tematyką motoryzacyjną. Jego kariera w telewizji zaczęła się w latach 90. w programie „5-10-15”, a w późniejszych latach pracował jako dziennikarz „Panoramy”. Jednak pasja do samochodów, zaszczepiona mu przez rodziców, którzy założyli muzeum motoryzacji w Otrębusach, sprawiła, że zaczął szukać swojej motoryzacyjnej ścieżki kariery.

Patryk Mikiciuk – majątek

Majątek Patryka Mikiciuka zasilały również jego własne projekty. Jego dziełem jest projekt „Polskie Porsche” – samochód, który brał udział w rajdach wraz z Sobiesławem Zasadą. Mikiciuk od 2020 roku prowadzi swój własny program „Klasyka Patryka Mikiciuka”, w którym prezentuje nietypowe i unikatowe samochody.

Niestety nie wiadomo dokładnie, ile wynosi majątek Patryka Mikiciuka. Dziennikarz nigdy nie podał do wiadomości publicznej takiej informacji. Wiadomo za to, że mężczyzna nieustannie poszukuje nowych wyzwań i bierze udział w projektach, które z pewnością sprawiają, że stan jego konta rośnie. 

Fot. główna: newsrm.tv via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: