Mata – wzrost. Jak wysoka jest ta kontrowersyjna gwiazda rapu?

Kaja Nowacka

Zastanawiasz się, ile centymetrów wzrostu ma Mata, znany polski raper? Odkryj tę informację oraz wiele innych ciekawostek z jego życia i kariery!

raper mata siedzi i mówi do mikrofonu na niebieskiej sofie

Mata – wzrost, który zaskakuje

Pierwszy akapit: Mata, czyli Michał Matczak, ma 179 cm wzrostu. To o 8 centymetrów więcej niż przeciętny wzrost Polaka, co czyni go dość wysoką osobą.

Młody Matczak – życie prywatne i muzyczne osiągnięcia

Mata, znany również jako Skute Bobo, to polski raper, przyszły polityk, piosenkarz i twórca niesamowitych tekstów. Jego osiągnięcia obejmują współpracę z McDonaldem, gdzie miał własny zestaw, czy kontrowersyjne piosenki, które wywoływały reakcje dziennikarzy, polityków i dyrekcji szkół. Jako Skute Bobo, jego alter ego, ma osobny profil na Spotify, gdzie znajdują się dwa single.

Z biegiem lat – wiek i rodzina Maty

Urodzony 14 lipca 2000 roku, Mata ma obecnie 22 lata. Jego ojcem jest Marcin Stanisław Matczak, ceniony prawnik, profesor uczelni na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz profesor nauk prawnych. Mata nie ujawnia tożsamości swojej dziewczyny, choć wiele osób przypuszcza, że może to być kobieta występująca u jego boku na TikToku.

Sukcesy muzyczne i kontrowersje

Mata ma na swoim koncie dwa albumy – „Młody Matczak” (2021) i „100 dni do matury” (2020) oraz wiele singli, takich jak „JESTEM POJ384NY” czy „Patoprohibicja”. Najpopularniejsze hity to „Kiss Cam”, „Szafir”, „Patointeligencja”, „Patoreakcja”, „Papuga” i „Schodki”. Niektóre z nich wywołały kontrowersje, jak np. „Schodki”, przez które artysta prawie dostał mandat za granie nad Wisłą.

Autor zdjęcia: Aleksander Żebrowski via wikipedia CCZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: