Anita Werner – wzrost prezenterki robi wrażenie!

Kaja Nowacka

Anita Werner – wzrost słynnej dziennikarki TVN to temat, który zaskakuje niejednego fana. Czy wiesz, jaką ma ona posturę?

Anita Werner – jakim wzrostem się wyróżnia?

Anita Werner, znana dziennikarka telewizyjna, ma imponujący wzrost – aż 182 cm! To wartość, która sprawia, że wyróżnia się na tle innych prezenterów.

Anita Werner – życiorys, kariera i życie prywatne

Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku w Łodzi, jako córka Jerzego i Bożeny Werner. Jej dziadkiem był profesor Politechniki Łódzkiej Jerzy Romuald Werner, konstruktor podwozi samochodowych. Werner jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiowała kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo.

Na początku swojej kariery, Anita Werner próbowała swoich sił w aktorstwie, grając w filmie „Słodko-gorzki” oraz serialu „Zostać miss”. Jednak to dziennikarstwo stało się jej prawdziwym powołaniem. Zaczynała w Wizji Sport, by później przenieść się do TVN i TVN 24, gdzie prowadziła wiele programów, takich jak „Fakty po Faktach”, „Fakty po południu” czy „Raport wieczorny”.

Anita Werner zdobyła trzy prestiżowe statuetki Wiktora za swoją pracę jako dziennikarka telewizyjna. Jej życie prywatne również było pełne wyzwań. Anita spotykała się z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który zmarł w 2012 roku w wieku 36 lat.Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: