Daria Zawiałow – wzrost. Jaka jest wysokość tej utalentowanej artystki?

Kaja Nowacka

Wzrost Darii Zawiałow, utalentowanej polskiej wokalistki, to temat, który intryguje jej fanów. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wysoka jest ta znana artystka!

daria zawiałow wzrost

Wzrost Darii Zawiałow – istotny czy nie?

Wzrost Darii Zawiałow wynosi ok. 175 cm. Uznana za jedną z najbardziej charakterystycznych głosów młodego pokolenia w Polsce Zawiałow może się poszczycić nie tylko wyjątkowym talentem, ale także swoją wysokością.

Początki kariery muzycznej

Daria Zawiałow już jako dziecko brała udział w wielu konkursach i festiwalach dziecięcych oraz młodzieżowych. Jako nastolatka uczęszczała na zajęcia muzyczne w Mini Studiu Poezji i Piosenki w koszalińskim Centrum Kultury. Po ukończeniu gimnazjum przeprowadziła się do Warszawy, gdzie kontynuowała naukę w liceum o profilu muzycznym.

Sukcesy muzyczne

Daria Zawiałow zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak pierwsze miejsce w konkursie Dziecięcego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki oraz zwycięstwo w programie Szansa na sukces. Występowała również w chórkach Maryli Rodowicz przez dwa lata.

rtystka uczestniczyła również w programach takich jak Mam talent! czy X Factor, gdzie doszła do finałowej dwunastki. Jej debiutancki album „A kysz!” zdobył dużą popularność, a kolejne albumy „Helsinki” i „Wojny i noce” również osiągnęły wysokie miejsca na listach przebojów.

Fot. Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: