Marianna Schreiber – wykształcenie i kariera celebrytki

Kaja Nowacka

Kim jest Marianna Schreiber? Wykształcenie tej ciekawej postaci świata show-biznesu i polityki często okazuje się dużym zaskoczeniem. Jaki jest zawód wyuczony Schreiber? Sprawdź razem z nami, czym zajmuje się uczestniczka programu „Top Model”.

marianna schreiber wykształcenie

Wykształcenie Marianny Schreiber

Marianna Schreiber znana jest jako modelka, która brała udział w 10. edycji popularnego programu „Top Model”. Wiele osób kojarzy kobietę jako żonę polityka z partii PiS, Łukasza Schreibera. Marianna dała się poznać jako osoba zaangażowana w sprawę kobiet, walcząc w obronie ich praw. Stąd pomysł na założenie własnej partii Mam Dość. Nie każdy wie, że Schreiber jest także żołnierką Wojska Polskiego. 

Zatem jakie jest wykształcenie Marianny Schreiber? Okazuje się, że nie ma ono nic wspólnego z polityką czy modelingiem. Żona polityka ukończyła bowiem pedagogikę i jest terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. Od lat związana jest z oświatą. Co ważne, Schreiber zajęła się pisaniem doktoratu z pedagogiki.

Marianna Schreiber – wykształcenie i życie zawodowe

Marianna Schreiber ukończyła liceum ekonomiczne, a następnie studia pedagogiczne. Jej kariera nie zakończyła się jednak tylko na pracy w szkolnictwie. Schreiber próbowała swoich sił w modelingu, nosi mundur wojskowy, pracuje z chorymi dziećmi, a także angażuje się w politykę.

Jak sama mówi, jest gotowa, by zostać ministrem edukacji. Wykształcenie, praktyka oraz świadomość problemów, z jakimi mierzy się polskie szkolnictwo, Schreiber uważa za swoje atuty. Czym ostatecznie zajmie się ta kobieta o wielu twarzach? Czas pokaże, czy wykształcenie Marianny Schreiber dalej będzie wykorzystywane w drodze do sukcesu, czy też górę wezmą inne ambicje i pomysły.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „POLITYCY?są dla NAS a NIE DLA PIENIĘDZY📣” via YouTube.com – Marianna SchreiberZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: