Malik Montana – wzrost i waga. Zobacz, co odkryliśmy na temat rapera!

Kaja Nowacka

Co wiadomo o wzroście i wadze Malika Montany? Te dwie kwestie od dawna intrygują fanów artysty, dlatego postanowiliśmy poszukać odpowiedzi. Sprawdź, czego dowiedzieliśmy się o tej barwnej postaci polskiej sceny muzycznej.

malik montana wzrost i waga

Znany przede wszystkim jako ceniony raper, Malik Montana zdobywa coraz większą popularność w świecie polskiego internetu. Nie tylko dzięki swoim muzycznym dokonaniom, ale też jako twarz intrygującej federacji freak-fightowej. Ale to nie wszystko! Sprawdźmy, co jeszcze kryje się za tajemniczym pseudonimem Malika Montany. Wzrost i waga, a także dokonania rapera! 

Malik Montana – wzrost i waga. Odpowiedź na gorące pytanie

Wielu zastanawia się, jaki jest wzrost i waga Malika Montany. Choć sam artysta nie podał dokładnych danych, obserwując go na różnych imprezach, można przypuszczać, że mierzy blisko 190 centymetrów wzrostu.  A jak wygląda to w przypadku jego wagi? Choć dokładna liczba pozostaje tajemnicą, eksperci sugerują, że mężczyzna jego wzrostu nie powinien przekraczać 90 kilogramów. Wydaje się, że raper dba o siebie i trzyma się tej normy.

Malik Montana poza sceną – High League w świecie MMA

Nie wszyscy wiedzą, że pasją Malika jest również świat walki. Zauroczony fenomenem freak-fightów postanowił stworzyć własną federację – High League. Od razu postawił bardzo wysoko poprzeczkę, organizując gale, które przyciągają uwagę wielu widzów. Pierwsze starcie odbyło się w znanej Ergo Arenie w Trójmieście, na której fani mogli zobaczyć takie gwiazdy internetu jak Lexy Chaplin, Natsu czy Marcin Dubiel. A największym zaskoczeniem była pierwsza w historii walka trzech zawodników na zasadach „każdy na każdego”. Co jeszcze szykuje dla nas Malik? Tego dowiemy się pewnie niedługo!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Malik Montana x Dio Mudara – One Night Stand” via YouTube.com – #GM2LTVZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: