Malik Montana – wzrost. Czy to klucz do sukcesu na scenie muzycznej?

Malik Montana – wzrost to jedna z tajemnic polskiej sceny muzycznej. Czy to klucz do jego sukcesu? Przeczytaj, by poznać więcej faktów o tym utalentowanym artyście!

malik montana wzrost

Jaki wzrost ma Malik Montana?

Wzrost Malika Montany to imponujące 192 cm! Artysta z pewnością wyróżnia się na tle innych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Malik Montana – kim jest ten utalentowany artysta?

Malik Montana, czyli Mosa Ghawsi, urodził się 11 marca 1989 roku w Hamburgu. Jego ojciec pochodzi z Afganistanu, a matka ma korzenie polsko-greckie. Choć wychował się w Niemczech, jako 15-latek przeprowadził się z bratem do Polski i osiedlił na warszawskim Wrzecionie.

Pseudonim Malik Montana powstał w 2008 roku, kiedy zaczął tworzyć anglojęzyczny hip-hop we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jego muzyka z czasem ewoluowała, a artysta zaczął nagrywać utwory w języku polskim, inspirowane trapem i nowoczesnym hip-hopem.

Debiut Malika Montany w polskim rapie nastąpił 20 października 2015 roku, kiedy ukazał się klip do utworu „NaNaNa”. Po konflikcie z Sentino Malik przejął prawa do marki Get Money Live Life.

W 2021 roku Malik Montana został twarzą federacji MMA o nazwie High League, składającej się z tzw. freak fightów. Wcześniej miała się ona nazywać Hype MMA, ale szefowie Fame MMA zdążyli zarejestrować tę nazwę szybciej.

Życie prywatne Malika Montany

Mosa Ghawsi jest praktykującym muzułmaninem i mówi biegle po polsku, niemiecku oraz angielsku. Ma syna Ilyasa i córkę Elianę. Jego rodzice na stałe przebywają w Niemczech, a on sam jest również producentem muzycznym.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Malik Montana – Jungle Boyz (prod.OLEK)” via YouTube.com – #GM2LTVZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: