Magda Kubicka – wzrost gwiazdy sceny komediowej odkryty!

Michał Wójtowicz

Wzrost Magdy Kubickiej, niezwykle zabawnej komiczki, to temat, którym żyje sieć. Czy jesteś ciekaw, jak wysoka jest ta utalentowana artystka? Dowiedz się, czytając nasz artykuł!

magda kubicka na scenie

Wzrost Magdy Kubickiej – czy to tajemnica jej sukcesu?

Magda Kubicka, utalentowana komiczka, ma 174 cm wzrostu. Jej wysokość nie wpływa na jej ogromny talent do rozśmieszania, a wręcz przeciwnie: dodaje jej jeszcze więcej uroku na scenie.

Magda Kubicka – gwiazda stand-upu z Krakowa

Magda Kubicka to utalentowana komiczka z Krakowa, która z impetem zdobywa serca fanów swoim żywiołowym podejściem do życia. Z ogromnym zaangażowaniem porusza kontrowersyjne tematy, jednak niektóre z nich omija szerokim łukiem.

Magda Kubicka jest już od pięciu lat związana ze sceną stand-upową w Polsce. Ma na swoim koncie dwa autorskie programy: „Nie o taką Polskę walczyłam” oraz „Love me Tinder”, które cieszą się ogromną popularnością na YouTube, z ponad milionem wyświetleń każdy.

Aktualnie Magda Kubicka rusza w trasę ze swoim trzecim programem „Każdy ma swoje Wejherowo”, który miał swoją premierę w marcu 2021. W 2020 roku zdobyła prestiżowy tytuł „Stand-uperki roku”, co tylko potwierdza jej niebywały talent.

Magda Kubicka zdobyła szerokie grono fanów dzięki swoim zabawnym żartom o zdobywaniu prawa jazdy i późniejszych przygodach związanych z jazdą samochodem. Jej kariera rozwija się w ekspresowym tempie, a na pewno jeszcze wiele razy usłyszymy o niej w przyszłości!

Fot. zrzut ekranu z filmu „Każdy ma swoje Wejherowo” | stand-up | (cały program) 2022″ via YouTube.com – MAGDA KUBICKAZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: