Kinga Rusin – gdzie mieszka największa podróżniczka show-biznesu?

Aleksandra Nabierzyńska

Zastanawiasz się, gdzie mieszka Kinga Rusin? Obserwując jej media społecznościowe, można pogubić się w liczbie miejsc, które odwiedziła. Jednak ostatnio na dłużej domem Kingi Rusin stała się piękna Kostaryka.

kinga rusin gdzie mieszka

A gdyby tak przenieść się na chwilę do miejsca, gdzie codzienność to synonim relaksu, a pracy towarzyszy szum oceanu? Nie, to nie jest bajka. To codzienność, która towarzyszy Kindze Rusin. Gdzie mieszka gwiazda? Pozwólcie, że zabierzemy was w podróż do miejsca, które stało się domem jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskich mediów.

Kinga Rusin – gdzie mieszka? Odkrywamy tajemnicę!

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Dom gwiazdy jest niemalże sielanką – to przepiękna nieruchomość na półwyspie Nicoya, nieopodal urokliwego miasteczka Santa Teresa, w sercu słonecznej Kostaryki. Dom Kingi Rusin nie jest jednak typową rezydencją. To przestrzeń, w której luksus harmonijnie splata się z naturą, a przez ogromne przeszklenia do wnętrza wpada światło słoneczne, oświetlając każdy kąt. Wystarczy spojrzeć przez okno, aby zachwycić się pacyficznej krajobrazem, który sprawia, że dom Kingi wydaje się być częścią tego raju.

Tajemnicza rezydencja Kingi i Marka Kujawy umiejscowiona jest tuż przy plaży Playa Santa Teresa. To nie tylko przepiękne miejsce, ale też raj dla miłośników sportów wodnych, takich jak surfing. Fale zaczynają się dopiero kilkadziesiąt metrów od brzegu, co sprawia, że jest to idealne miejsce do życia dla osoby, której nieobca jest adrenalina, a jednocześnie uwielbia ciszę i spokój.

Luksusowe życie w sercu tropików

Nieruchomość Kingi i Marka Kujawy jest perłą wśród domów, łączącą w sobie zarówno elementy nowoczesności, jak i wyjątkowy, tropikalny klimat. W jej wnętrzach dominuje minimalistyczny styl, który został przełamany ekstrawaganckimi elementami takimi jak ogromny basen czy taras otoczony bujną, tropikalną zielenią. To miejsce, gdzie można zanurzyć się w luksusie, nie rezygnując z bliskości natury.

Podczas gdy dom Kingi Rusin zapiera dech w piersiach już samym wyglądem, to prawdziwe cuda dzieją się w środku. To tam, przy ogromnych panoramicznych oknach, z których roztacza się widok na palmy, las i zielone wzgórza, Kinga może oddać się relaksowi, pracy czy pasjom. Wyobraźcie sobie pracę, przy której towarzyszy wam widok oceanu i dźwięk fal. To prawdziwe, codzienne szczęście.

Niełatwo jest znaleźć takie miejsce na ziemi, gdzie można żyć w zgodzie ze sobą, a jednocześnie być blisko natury, otaczając się zarazem pewnym luksusem. Kinga Rusin stworzyła własny, mały raj na Kostaryce. Poza tym zatrzymała także warszawskie mieszkanie. W ostatnich publikacjach w mediach społecznościowych pokazywała wnętrza apartamentu na Dolnym Mokotowie. To aż 188 metrów kwadratowych! Swego czasu mieszkanie wystawione było na sprzedaż. Cena? Aż 5 milionów złotych.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Wywiad z Andrzejem Zbrożkiem dla TVN przeprowadza Kinga Rusin listopad 2014” via YouTube.com – Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim MBPZobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: