Joanna Opozda – rodzice. Kim są mama i tata Joanny Opozdy?

Aleksandra Nabierzyńska

Jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych aktorek ostatnich lat? Joanna Opozda. Rodzice aktorki to Małgorzata i Dariusz Opozda. Matka dała się poznać ze względu na urodę i młody wygląd, podczas gdy jej ojciec zasłynął jako biznesmen i uczestnik niesławnej strzelaniny. Kim są rodzice aktorki?

Joanna Opozda – rodzice

O rodzicach Joanny Opozdy zrobiło się głośniej za sprawą ślubu aktorki z Antonim Królikowskim. Ile mają lat, czym się zajmują i na czyje wsparcie najbardziej może liczyć Asia?

Małgorzata Opozda –  matka Joanny Opozdy

Małgorzata Opozda skończyła w 2022 roku 55 lat. O matce aktorki nie wiadomo zbyt wiele. Oczywiste jednak jest, że to właśnie po niej Joanna Opozda odziedziczyła wyjątkową urodę. O pięknej Małgorzacie zrobiło się głośniej za sprawą zdjęcia, które Joanna opublikowała w dniu swojego ślubu na instagramowym profilu. Możemy na nim podziwiać aktorkę w towarzystwie mamy i siostry, Wszystkie trzy zachwycają urodą.

Dariusz Opozda – ojciec Joanny Opozdy

Ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda jest biznesmenem związanym z branżą hotelarską. Pierwsze kroki jako hotelarz stawiał w rodzinnym Busku-Zdroju w województwie świętokrzyskim, gdzie razem z żoną prowadził pensjonat, który z biegiem czasu rozrósł się do jednego z największych kompleksów w uzdrowisku. Jak udało się ustalić internautom, mężczyzna zainwestował w hotel na Madagaskarze. Egzotyczna posiadłość ma być pierwszym czysto polskim hotelem na wyspie. Na jego terenie znajdują się basen, bary oraz prywatna plaża.

To prawda, kupiliśmy tu hotel, teraz go modernizujemy i rozbudowujemy. Jesteśmy na Madagaskarze pierwszym, czysto polskim hotelem. Naszym dyrektorem hotelu jest pan Andrzej Małek, człowiek, który mieszka tu 17 lat i ma polskie biuro podróży. Połączyliśmy siły i powstaje coś fajnego” – relacjonował Dariusz Opozda w wywiadzie „Głosem Wielkopolskim”.

Jakiś czas później głośno zrobiło się o konflikcie, w którym mężczyzna oskarżał rodzinę, o to, że nie chce go wspierać finansowo po wypadku, jakiemu uległ na Madagaskarze. Wersje obu stron znacznie się różniły, a apogeum rodzinnego dramatu stał się dzień, w którym Joanna i Anten pojechali odebrać rzeczy osobiste matki aktorki z domu rodziców. Nie tylko nie zostali wpuszczeni na teren posiadłości, ale także w ich kierunku zostały oddane strzały z broni palnej. Według relacji uczestników sytuacja wyglądała naprawdę groźnie.

Joanna Opozda – rodzice i siostra

W obliczu dramatycznych wydarzeń oraz rozstania z mężem aktorka chroni swoją prywatność. Jak jednak podkreśla w wywiadach, w trudnych momentach największym oparciem jest dla niej mama i siostra. Stosunki z ojcem są nadal napięte.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „JOANNA OPOZDA O KARMIE. NIE CHCE ŻEBY MÓJ SYN POSZEDŁ W ŚLADY RODZICÓW I BYŁ AKTOREM” (TVreklama)Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2023

Popularne wpisy: