Jan Lubomirski-Lanckoroński – wykształcenie godne prawdziwego księcia!

Kaja Nowacka

Jakie szkoły ukończył Jan Lubomirski-Lanckoroński? Wykształcenie biznesmena zaskakuje i inspiruje. Czy wiesz, że to prawdziwy poliglota i absolwent światowej klasy uniwersytetów? Czytaj dalej, aby poznać fascynującą ścieżkę edukacyjną Jana!

jan lubomirski-lanckoroński wykształcenie

Jan Lubomirski-Lanckoroński – wykształcenie potomka arystokratów

Wykształcenia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego jest zdumiewające. Ten urodzony w Krakowie prawnik po studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim postanowił nie zatrzymywać się na etapie magisterium. Edukacja kontynuowana za granicą to m.in. London School of Economics czy University of Navarra w Barcelonie, z kooperacją z Uniwersytetem Harvarda. Dzięki temu może pochwalić się wiedzą z Advanced Management Program. 

Lecz to nie koniec – Lubomirski-Lanckoroński posiada także umiejętności doradcy i maklera giełdowego, a także zarządcy nieruchomości. I co najważniejsze – płynnie włada pięcioma językami: niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim i rosyjskim.

Kim jest Jan Lubomirski-Lanckoroński?

Jan Lubomirski-Lanckoroński nie jest tylko imponująco wykształconym człowiekiem. Ten urodzony w Krakowie biznesmen to osoba, która wie, jak przekuć teorię w praktykę. Już jako 18-latek zarządzał kilkoma kamienicami w swoim rodzinnym mieście. Po przeprowadzce do Poznania otworzył własny biznes – od baru kanapkowego, przez kolejny i dwie kawiarnie, aż po inwestycje na warszawskim rynku nieruchomości. 

To właśnie te strategiczne decyzje sprawiły, że zasilił grono najbogatszych Polaków według tygodnika „Wprost” w 2021 roku. Jego majątek wyceniono wtedy na 450 milionów złotych.

Jan Lubomirski-Lanckoroński to postać niezwykle ciekawa, wartościowa nie tylko ze względu na impresyjne wykształcenie, ale też dzięki biznesowemu instynktowi, który pokazał, jak przekuć naukę w sukces na rynku biznesu.

Fot. główna: Janina Kowalska via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: