Franciszek Kurzajewski – wykształcenie. Co wiadomo o jego edukacji

Aleksandra Nabierzyńska

Ekspara dziennikarzy Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekała się dwóch synów, starszym jest Franciszek Kurzajewski. Wykształcenie, edukacja z jakiegoś powodu interesują sporo osób. Poznaj najważniejsze fakty w tym temacie!

Wszystko, co wiemy na temat wykształcenia Franciszka Kurzajewskiego (oraz jego życia prywatnego), zawdzięczamy głównie jego znanym rodzicom. To mama Paulina Smaszcz oraz tata Maciej Kurzajewski są na świeczniku. On sam nie zabiega o uwagę mediów i stara się chronić prywatność swoją i swojej rodziny. Dlatego dostępne informacje na temat jego edukacji są wyjątkowo skąpe – aczkolwiek parę ciekawostek można wyłapać.

Kim z wykształcenia jest Franciszek Kurzajewski?

Z social mediów dowiadujemy się, że młody Kurzajewski to człowiek o niewątpliwym talencie i determinacji, który zdobył tytuł magistra. Podobno ukończył studia z wybitnym wynikiem, czym z pewnością zasługuje na szacunek. To świadczy o ambicji i ciężkiej pracy, które były konieczne do osiągnięcia takiego sukcesu.

Dokładny kierunek i stopień pozostają w sferze domysłów. Mając na uwadze, że Franciszek Kurzajewski zna perfekcyjnie aż 5 języków, możemy przypuszczać, że jego wykształcenie było skoncentrowane na studiach lingwistycznych lub międzynarodowych. Szczególnie że studia, które ukończył, były określane przez jego mamę jako trudne.

Franciszek Kurzajewski – wykształcenie, ukończone szkoły i uczelnie

Szczegółowe informacje dotyczące uczelni i szkół, które ukończył Franciszek Kurzajewski, nigdzie się nie pojawiły. Domyślamy się, że te instytucje musiały być na najwyższym poziomie. Wiadomo, że Franciszek Kurzajewski studiował w Izraelu i spędził tam co najmniej 8 lat – być może otwierał przewód doktorski, a może mieszkał i pracował w kraju, który go wydedukował. Reszta pozostaje niewiadomą. Ponoć od jakiś czas temu razem z całą rodziną przeniósł się do Włoch.

Z czego znany jest Franciszek Kurzajewski

Wykształcenie Franka budzi zainteresowanie z uwagi na posty zamieszczane przez jego mamę. Franciszek Kurzajewski, choć trzyma się z dala od mediów, znany jest z kilku faktów z życia osobistego, które jest również interesujące dla mediów – oto uroki posiadania sławnych, a do tego skonfliktowanych rodziców. Wziął ślub z piękną Włoszką Laura Esmeralda Vaccari, co odbiło się szerokim echem w rubrykach towarzyskich. Kolejna sprawa to rozwód i informacje Pauliny na temat tego, jak ojciec traktował synów od momentu związania się z Katarzyną Cichopek.

Podobno relacje Franciszka z ojcem Maciejem uległy pogorszeniu na tyle, że młody Kurzajewski postanowił zmienić nazwisko na Vaccari. Zaznaczmy, że nikt poza Pauliną Smaszcz tego nie potwierdził. Na szczęście, pomimo wielu różnych trudności, rodzinne więzi są powoli odbudowane. W marcu 2023 roku para Vaccari-Kurzajewski powitała na świecie swoją córkę, co na pewno przyniosło wiele radości w ich życiu.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: