Daniel Craig – wzrost. Jak wysoki jest aktor wcielający się w Jamesa Bonda?

Wzrost Daniela Craiga, którego świat pokochał jako Jamesa Bonda, to temat, który nieustannie intryguje fanów. Zapraszamy do lektury artykułu ujawniającego tę tajemnicę!
daniel craig wzrost

Wzrost Daniela Craiga – czy to miało znaczenie?

Główna treść artykułu: Daniel Craig ma 178 cm wzrostu. Jego postać Jamesa Bonda, którą zagrał w serii filmów o słynnym agencie 007, przyciągnęła uwagę na jego sylwetkę. Teraz wszyscy fani wiedzą, jak wysoki jest znany aktor.

Dzieciństwo i początki kariery Daniela Craiga

Urodzony w Chester, Daniel Craig wychował się ze starszą siostrą Leą. Po rozwodzie rodziców zamieszkał z matką i siostrą w Liverpoolu, gdzie jego zainteresowanie aktorstwem się rozwinęło. W wieku 14 lat zaczął występować w szkolnych przedstawieniach.

W 1984 roku Craig dołączył do grupy teatralnej National Youth Theatre (NYT) w Manchesterze, po czym przeprowadził się do Londynu. Występował z NYT, podróżując do Walencji i Moskwy. W 1988 roku dostał się do prestiżowej Guildhall School of Music and Drama, gdzie studiował aktorstwo

Sukcesy i ważne role Daniela Craiga

Kariera Daniela Craiga nabrała tempa po występie w serialu BBC „Nasi przyjaciele na północy”. Kolejne ważne role to postać Raya w filmie „Głosy” oraz rola w „Lara Croft: Tomb Raider”. Szczytem kariery Craiga była rola Jamesa Bonda, którą zagrał po raz pierwszy w filmie „Casino Royale” (2006).

Fot. Caroline Bonarde Ucci via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Zobacz też:  Brad Pitt – wzrost. Odkryj, jak wzrost wpłynął na karierę gwiazdora!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też