Czy Sławomir ma dzieci i żonę? Poznaj szczegóły z jego życia!

Michał Wójtowicz

Czy Sławomir ma dzieci? Pytanie to zadaje sobie wiele osób. Nic dziwnego, ogromna popularność celebryty sprawia, że coraz częściej interesujemy się jego życiem prywatnym. Dowiedz się, co udało nam się potwierdzić!

Slawomir

Sławomir urodził się 19 marca 1983 roku w Krakowie. Interesował się muzyką już jako chłopiec. Swoją przygodę ze światem artystycznym rozpoczął od studiów teatralnych. Artysta bardzo wcześniej zaczął występowa na scenie – pojawił się w wielu filmach oraz serialach. Jednak największą sławę przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem”, w którym opowiada o swoim gorącym uczuciu, które przydarzyło mu się w rodzinnym mieście. Obecnie trudno wyobrazić sobie dobrą imprezę bez tego kawałka! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy Sławomir ma dzieci? Sprawdziliśmy to!

Czy Sławomir ma dzieci i żonę?

Sławomir to gwiazda, która chętnie dzieli się z innymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dla nikogo więc nie jest żadnym sekretem, że żona Sławomira ma na imię Magdalena Kajrowicz i bywa nazywana Kajrą. Czy Sławomir ma dzieci? Tak. 9 września 2016 roku urodził mu się chłopiec, któremu para postanowiła dać na imię Kordian. Obecnie ma on 6 lat.

Co jeszcze wiemy na temat Sławomira Zapały?

Chociaż Sławomir zasłynął grając koncerty muzyczne w typie rock polo, oprócz gwiazdy muzycznej jest też aktorem, performerem oraz prezenterem telewizyjnym. Brał udział w wielu programach Polsatu, między innymi w „Big Music Quiz”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lub „Taniec z Gwiazdami”. W roku 2014 wykreował postać i pseudonim Sławomira. Ma na swoim koncie wiele koncertów zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

Żona Sławomira Kajra staje się popularna

Nie tylko Sławomir doskonale radzi sobie w świecie show biznesu. Jego żona Kajra także jest utalentowaną piosenkarką oraz aktorką. Często występuje u boku swojego męża i współprowadzi z nim programy telewizyjne. W roku 2022 została jednym z gospodarzy programu „Poranny Rogal” który jest emitowany na antenie ZOOM TV.

Czy Sławomir ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Aktor i piosenkarz prowadzi szczęśliwe życie rodzinne ze swoją żoną oraz synkiem.

Fot. Główne: Komaares via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: