Czy Maxineczka ma dzieci? Poznaj bliżej jedną z najbardziej znanych makijażystek!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Maxineczka ma dzieci? Pytanie takie zadaje sobie nie jedna osoba oglądająca kanał Joanny Ferdynus-Gołuszko. Ta doświadczona makijażystka w krótkim czasie zgromadziła na swoim kanale youtube około 300 tys. subskrybentów. Dowiedz się czegoś więcej o jej życiu prywatnym.

Czy Maxineczka ma dzieci

Joanna Ferdynus-Gołuszko nazywana Maxineczką na dobre zadomowiła się w sieci. Od około 2011 roku prowadzi kanał urodowo-makijażowy, w którym udziela porad dotyczących urody. Co ciekawe, najpierw zdobyła ona wykształcenie jako filolog języka angielskiego, ale z czasem postanowiła wyszkolić się w zawodzie wizażystki. To była doskonała decyzja, ponieważ świat makijażu to nie tylko jej sposób na życie, ale też pasja. Chciałbyś wiedzieć coś więcej na temat tej znanej makijażystki, na przykład czy Maxineczka ma dzieci? Zapraszamy do artykułu!

Czy Maxineczka ma dzieci?

Życie prywatne tej celebrytki i specjalistki od makijażu interesuje wielu jej fanów. Czy Maxineczka ma dzieci? Otoż trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ makijażystka nie dzieli się na swoim kanale szczegółami z życia prywatnego. Wszystko wskazuje na to, że nie doczekała się jeszcze potomstwa. Nic nie wiadomo również na temat jej partnera czy potencjalnego męża. Prawdopodobnie mieszka sama, a jej codziennymi towarzyszami są koty. Jak widać, życie rodzinne celebrytki w dalszym ciągu pozostaje niewiadomą. Być może, wraz z upływem czasu na swoim kanale lub w którymś wywiadzie zdradzi jakieś szczegóły z życia prywatnego. 

Co warto wiedzieć na temat Maxineczki?

Asia Ferdynus-Gołuszko urodziła się w 1986 roku w Łodzi. Swoich sił w Internecie próbowała już w roku 2006, kiedy to założyła pierwszy kanał na Youtube, który jednak nie zdobył większego zainteresowania. Kilkanaście lat później, ku swojemu zaskoczeniu jej porady dotyczące tego jak wykonać makijaż zaczęły cieszyć się coraz większym powodzeniem. Z czasem  głównie dzięki prostym tutorialom  zyskała status influencera. Obecnie nie tylko udziela makijażowych porad, ale też testuje różne kosmetyki. 

Czy Maxineczka ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Być może z czasem poznamy więcej informacji na temat słynnej makijażystki.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „CAŁA PRAWDA o wakacjach na Malediwach 🙈 | VLOG ⛱” (maxineczka)Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: