Czy Ariana Grande ma męża? O związku artystki i ślubie z Daltonem Gomezem

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Ariana Grande ma męża? – ta kwestia bardzo interesuje fanów artystki. Jest to niezwykle utalentowana wokalistka młodego pokolenia. Dowiedz się więcej o jej życiu prywatnym z naszego artykułu.

ariana grande

Ariana Grande znana jest ze zjawiskowego wokalu, a jedną z jej cech charakterystycznych jest długi koński ogon. Ma wielu fanów – na samym Instagramie obserwuje ją nawet 339 milionów użytkowników. Celebrytka spotykała się z wieloma mężczyznami, którzy byli związani z show biznesem – m.in. z Grahamem Philipsem, Jordanem Viscomin, raperem Big Seanem, czy Mac Millerem. Fani artystki są ciekawi, czy obecnie ma ona chłopaka lub męża. Sprawdziliśmy zatem, czy Ariana Grande ma męża.

Czy Ariana Grande ma męża?

Czy Ariana Grande ma męża? Panowie, mamy złą wiadomość Ariana Grande ma już męża! Jej wybrankiem okazał się Dalton Gomez. Celebrytka zaczęła się z nim spotykać na początku 2020 roku. A już w grudniu ukochany piosenkarki oświadczył się jej. Ariana chętnie pokazywała swój pierścionek zaręczynowy w mediach. Natomiast 15 maja 2021 r. para wzięła ślub w tajemnicy. Wszystko odbyło się nietypowo, ponieważ uroczystość była skromna, uczestniczyło w niej mniej niż 20 osób oraz wszystko stało się z dala od dziennikarzy i blasków fleszy. Można powiedzieć, że para powiedziała sobie „tak” w bardzo nieformalny sposób. Ceremonia odbyła się w Kalifornii.

Związek Ariany i Daltona – historia

Informacja o tym, że Ariana Grande jest ponownie zakochana, obiegła media w maju 2020 roku. Jej nowym wybrankiem okazał się Dalton Gomez. Niektórzy mogą kojarzyć mężczyznę z teledysku do jednej z piosenek Justina Biebera. Czas pandemii bardzo zbliżył do siebie tę dwójkę. Efektem tego były zaręczyny w grudniu 2020 roku, natomiast niecałe pół roku później wzięli sekretny ślub. Zatem nie musisz już dłużej się zastanawiać, czy Ariana Grande ma męża. Na Instagramie gwiazda pokazała zdjęcia z uroczystości. Na nim możesz podziwiać m.in. piękną suknię ślubną artystki – wybrała ona prosty, ale jednocześnie eleganci model.

Kim jest mąż Ariany Grande, czyli Dalton Gomez?

Ariana Grande wzięła ślub z Daltonem Gomezem. Mężczyzna pochodzi z Południowej Kalifornii. Jest młodszy od swojej żony o dwa lata. Mąż gwiazdy od około pięciu lat jest agentem nieruchomości. Jako ciekawostkę warto wiedzieć, że Dalton Gomez ma kilku znanych znajomych, w tym Miley Cyrus.

Wiesz już, czy Ariana Grande ma męża. Okazuje się, że serce artystki jest już zajęte na stałe. Życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze!

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Ariana Grande – 7 rings (Official Video)” (Ariana Grande)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: