Agnieszka Chylińska – gdzie mieszka? Tak wyglądają wnętrza jej domu

Aleksandra Nabierzyńska

Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? To pytanie nurtuje niejednego fana. Z nami przekroczysz próg domu artystki i zobaczysz, gdzie Agnieszka ukrywa się przed zgiełkiem świata, otoczona rodziną i swoimi nieodłącznymi czworonogami.

agnieszka chylińska gdzie mieszka

Nie jest tajemnicą, że gwiazda skrzętnie strzeże swojej prywatności. Niemniej, raz na jakiś czas daje nam okazję, by zerknąć do miejsca, gdzie na co dzień znajduje schronienie przed zgiełkiem show-biznesu. Jak się okazuje, to miejsce jest tak fascynujące i niepowtarzalne, jak sama artystka. Zapraszamy na wyjątkowy spacer po domu, w którym każdy kąt opowiada inną historię. Sprawdźmy, gdzie mieszka Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska – gdzie mieszka? Tajemnice jej domowego azylu!

Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Otóż swój azyl znalazła w otoczeniu natury, w niewielkiej miejscowości Chyliczki, tuż obok Piaseczna pod Warszawą. Mieszka tam z mężem i trójką dzieci, ciesząc się życiem z dala od miejskiego gwaru. Jej dom to prawdziwa oaza spokoju, gdzie czas płynie wolniej, otoczony jest zielenią i książkami, które zdobią większość przestrzeni.

Wnętrze domu Agnieszki Chylińskiej. Jak się urządziła?

W domu artystki nie sposób nie zauważyć urokliwego salonu, gdzie przestrzeń jadalni płynnie łączy się z kuchnią. Nieco retro, nieco boho – tak w kilku słowach można by opisać stylistykę tego miejsca. To, co rzuca się w oczy, to miłość do detali, które widać wszędzie – na ścianach zdobionych obrazami, a nawet na lodówce, której drzwi pełne są magnesów i codziennych zapisków.

Ale to nie wszystko! Kolejnym zaskakującym miejscem jest sypialnia wokalistki, gdzie Agnieszka często czytała bajki dla dzieci podczas transmisji online w czasie pandemii. Miejsce to zdradza artystycznego ducha Agnieszki – ściany zdobią różnorodne obrazki, ikony, a nawet autorskie malunki, co czyni tę przestrzeń naprawdę wyjątkową.

Przemierzając kolejne zakątki domu, można dostrzec, że Agnieszka ma wyraźne zamiłowanie do stylu vintage. Agnieszka Chylińska jest również wielką miłośniczką ziemi i jej barw, co przejawia się w każdym zakątku jej domu. Delikatne odcienie zieleni, brązu i beżu tworzą kojącą i spójną paletę barw, którą można podziwiać także w łazience, gdzie kremowo-brązowe płytki idealnie komponują się z drewnianymi meblami i ceglastymi akcentami.

Jednak to nie tylko wnętrza domu zachwycają swoją wyjątkowością. Czworonożni przyjaciele artystki, które uwielbiają wylegiwać się na miękkich posłaniach, dodają całemu miejscu ciepła i rodzinnej atmosfery. I nie można zapomnieć o zasłonach i firankach, które dopełniają całości, dodając wnętrzom lekkości i romantycznego charakteru.

To miejsce jest równie autentyczne i pełne życia, jak sama Agnieszka Chylińska. Zapraszamy do dalszego odkrywania świata tej niezwykłej artystki!

Fot. Wojciech Pędzich via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: