Shakira – waga od kuchni! Sekrety utrzymania idealnej sylwetki megagwiazdy

Aleksandra Nabierzyńska

Waga Shakiry to temat, który nieustannie budzi zainteresowanie fanów. Ta ponadprzeciętna artystka o złotym głosie i błyskawicznym tempie życia jest znana nie tylko z powodu swojego muzycznego talentu, ale także zdrowego podejścia do ciała i sylwetki.

shakira waga

Jeśli jesteście fanami talentu oraz figury Shakiry, na pewno zastanawialiście się, jak gwiazda dba o swoją sylwetkę. Czy ćwiczy codziennie? Jakie są jej sekrety żywieniowe? Czy jest jakiś specjalny plan, którego się trzyma? Pozwólcie, że zdradzimy kilka tajemnic tej uwielbianej na całym świecie artystki! Jedną z nich jest waga Shakiry!

Shakira waga – ile waży kolumbijska gwiazda?

Podstawowe informacje na temat piosenkarki, o które tak często pytacie, to waga Shakiry i jej wzrost. Shakira waży około 57 kilogramów przy wzroście 157 cm. Przyznacie, że to idealne proporcje, które tylko dowodzą, że kobieta nie musi być bardzo szczupła, by wyglądać seksownie!

Dochodzimy do kluczowego pytania – jak Shakira utrzymuje taką wagę? Gwiazda jest wierna swojej zdrowej diecie i regularnemu planowi treningowemu.

Jak Shakira utrzymuje swoją sylwetkę?

Artystka ćwiczy aż 5 dni w tygodniu. Jej treningi są bardzo zróżnicowane, ale najważniejszą rzeczą jest odpowiednie tętno, które sprawia, że Shakira jest cały czas skupiona i daje z siebie jak najwięcej. To dzięki ćwiczeniom zachowuje ona świetną kondycję, niezbędną podczas wyczerpujących występów na scenie.

Odpowiednie odżywianie to kolejny element stylu życia Shakiry. Swój dzień zaczyna od zbożowych posiłków i szklanki świeżo wyciskanego soku grejpfrutowego. W jej menu znajdują się również pożywne zupy, które dostarczają jej niezbędnych składników odżywczych.

Bycie gwiazdą na międzynarodowej scenie oraz matką to wyzwanie, któremu Shakira musi podołać każdego dnia. Jeden z najważniejszych rytuałów w jej życiu to wspólne posiłki z rodziną. Pozwala jej to na utrzymanie bliskich relacji z najbliższymi i sprawia, że czuje się szczęśliwa.

Tajemnica Shakiry to nie tylko talent i unikalny głos, ale też zdrowe podejście do ciała. Gwiazda udowadnia, że nie trzeba prześcigać się w byciu najchudszym, by być sexy. Artystka pokazuje, że kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia jest równowaga. Świadczy o tym waga Shakiry.

Fot. główna: Marcello Casal Jr/Agência Brasil via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: