Qczaj – wzrost gwiazdy odkryty! Sprawdź, ile mierzy naprawdę!

Zastanawiasz się, jaki jest faktyczny wzrost Qczaja? Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiednie informacje! Poznaj odpowiedź na to palące pytanie!

qczaj wzrost

Wzrost Qczaja – prawda czy mit?

Wzrost Qczaja to temat, który wzbudza wiele kontrowersji. Gwiazda mierzy 165 centymetrów, co jest dla niektórych nieco zaskakujące.

Kariera Qczaja: od aktora do trenera fitness!

Qczaj na początku swojej kariery zamierzał zostać aktorem i przez trzy lata występował w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. Po zakończeniu współpracy z teatrem Qczaj postanowił zostać fryzjerem, jednak wciąż nie rezygnował z pasji do ćwiczeń na siłowni.

Z czasem zaczął myśleć o zostaniu trenerem fitness. Zdobył potrzebne kwalifikacje i próbował sił w zawodach kulturystycznych. Założył też bloga, na którym zamieszczał filmiki z ćwiczeniami.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem, Qczaj zaczął otrzymywać propozycje kontraktów reklamowych. W 2019 roku wziął udział w programie „Taniec z gwiazdami” oraz wystąpił w filmie „Fighter”.

Trudne dzieciństwo i życie prywatne Qczaja

Qczaj otwarcie mówi o swoim trudnym dzieciństwie, w którym doświadczał przemocy i alkoholizmu w rodzinie. Wychowywała go babcia, gdy jego rodzina wyjechała do USA. W 2020 roku ujawnił, że był wykorzystywany seksualnie przez przyjaciela rodziny i ogłosił, że jest osobą homoseksualną.

Fot. zrzut ekranu z filmu „QCZAJfitness – Wzmacnianie mięśni” via YouTube.com – QCZAJZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: