Boxdel – wzrost. Odkryj, ile centymetrów mierzy ten znany twórca!

Kaja Nowacka

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki wzrost ma Boxdel? Ten znany internetowy twórca skrywa wiele tajemnic, które postaramy się dziś przybliżyć!

boxdel wzrost

Ile mierzy Boxdel?

Boxdel, czyli Michał Baron, mierzy 185 centymetrów wzrostu. Choć niektórzy internauci śmiali się, że staje na palcach na zdjęciach, w rzeczywistości jest dość wysokim człowiekiem.

Boxdel – droga do sukcesu

Pochodzący z Poznania Boxdel swoje początki na YouTube miał na kanale o nazwie iDelti, na którym publikował filmy o tematyce gamingowej. W 2015 roku zaczął prowadzić kanał pod obecną nazwą Boxdel, demaskując innych znanych twórców internetowych.

Boxdel to nie tylko twórca internetowy, ale również współwłaściciel federacji Fame MMA – organizującej gale typu freak show fight. Próbował swoich sił jako zawodnik, walcząc między innymi z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Boxdel i jego działalność muzyczna

Michał Baron był związany z projektem Masny Gang i grupą MGNG. W 2021 roku zaprezentował utwór „Louda”, który szybko zdobył popularność. Gościnnie wystąpił również w utworach innych artystów takich jak Friz czy Kizo.

W 2022 roku singiel „Trójkąt bermudzki” z udziałem Boxdela zdobył platynową płytę. Ten utwór był zwiastunem albumu Sentino pt. „Megalomania”.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Amadeusz się wzruszył – powiedział mi coś” via YouTube.com – BOXDELZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: