Natsu – wzrost. Jak słynna influencerka podbija serca mimo swojego wzrostu?

Michał Wójtowicz

Odkryj sekret wzrostu Natsu i dowiedz się, jak ta utalentowana influencerka podbija serca swoich fanów mimo niewielkiego wzrostu!

natsu wzrost

Wzrost Natsu – tajemnica odkryta!

Natsu, znana polska influencerka, mierzy 160 cm wzrostu. Pomimo niewielkiego wzrostu, udało jej się zdobyć ogromną popularność w mediach społecznościowych.

W świecie Natsu – życie influencerki na przestrzeni lat

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk, początkowo próbowała swoich sił w aktorstwie. W latach 2014–2020 występowała jako Ewa w paradokumentalnym serialu „Szkoła” emitowanym przez TVN.

Natalia zyskała ogromną popularność, gdy dołączyła do Team X w marcu 2020 roku. Pierwsza edycja projektu zakończyła się przedwcześnie, lecz Natsu nie poddała się i została główną twarzą drugiej odsłony Team X.

W marcu tego roku Natsu przebiła magiczną barierę miliona obserwatorów na Instagramie, stając się jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej filmy na YouTube zostały wyświetlone ponad 195 milionów razy.

W ostatnich latach Natsu współpracowała z wieloma znanymi twórcami, jednak teraz stawia na solową karierę. Choć będzie tęsknić za przygodą z Natsu World, cieszy się nowymi wyzwaniami.

Fot. zrzut ekranu z filmu „MOJE NOWE MIESZKANIE!” via YouTube.com – NatsuZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: