Kuba Wojewódzki – wzrost i sekrety życia gwiazdy!

Kaja Nowacka

Jak wysoki jest Kuba Wojewódzki? Odkryj jak wzrost wpłynął na karierę tego kontrowersyjnego showmana i dowiedz się więcej o jego życiu i osiągnięciach!

kuba wojewódzki siedzi w swoim studiu

Wzrost Kuby Wojewódzkiego – oto odpowiedź!

Kuba Wojewódzki, popularny polski dziennikarz i showman, ma 187 cm wzrostu. Jego wysoka postura z pewnością przyciąga uwagę i dodaje mu pewności siebie na scenie.

Kuba Wojewódzki – droga do sukcesu

Kuba urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Został dziennikarzem, satyrykiem, felietonistą i celebrytą. Swoją karierę zaczynał w wydawnictwie płytowym Arston, gdzie był dyrektorem artystycznym. Następnie zaangażował się w realizację teledysków oraz był dyrektorem serwisów muzycznych w Wirtualnej Polsce.

Pierwszy raz na ekranie pojawił się w programie „Rockandroller”. Szybko związał się z telewizją Polsat, gdzie był trzykrotnie jurorów w programie „Idol” oraz prowadził własny talk-show. W 2006 roku program przeniósł się na antenę TVN, gdzie Kuba zasiadał również w jury innych popularnych talent show.

Media i kultura – obszary zainteresowań Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki przez lata związany był z wieloma stacjami radiowymi, prowadząc audycje muzyczne i talk-show. Obecnie współpracuje z internetową stacją Newonce.radio. Jako publicysta i felietonista współpracował z wieloma znanymi tytułami prasowymi, a od 2008 roku publikuje felietony w tygodniku „Polityka”.

Związany także z teatrem, występuje na deskach „Teatru 6. piętro” w sztuce Woody’ego Allena. Współtworzył scenariusz i reżyserował koncert inaugurujący polską prezydencję w Unii Europejskiej. W 2018 roku ukazała się jego nieautoryzowana autobiografia.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Misiek Koterski odpowiedział na zarzuty o zdradę partnerki! #KubaWojewódzki” via YouTube.com – tvnplZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: