Katarzyna Cichopek – wykształcenie. Zdradzamy, jakie studia skończyła. Szok!

Aleksandra Nabierzyńska

Katarzyna Cichopek – wykształcenie, które zaskakuje! Choć wielbiciele „M jak miłość” kojarzą ją z roli Kingi Zduńskiej, formalnie nie jest aktorką. Poznaj ścieżkę edukacyjną ulubienicy widzów.

katarzyna cichopek wykształcenie

Katarzyna Cichopek – wykształcenie niezwiązane z aktorstwem!

Formalnego aktorskiego wykształcenia Katarzyna Cichopek nie ma, choć na ekranie widzimy ją już od 25 lat. Nasza gwiazda to jednak zdecydowanie ktoś więcej, niż tylko aktorka. Czy wiedzieliście, że Katarzyna Cichopek wykształcenie ma z dziedziny, która ma niewiele wspólnego z aktorstwem? 

Jest magistrem psychologii! To właśnie ten kierunek studiowała na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), specjalizując się w psychologii stosunków międzykulturowych. Co ważne, obroniła tytuł magistra!

Kim jest Katarzyna Cichopek poza światłem jupiterów?

Katarzyna Cichopek nie jest tylko dobrze znana jako aktorka, ale także jako prawdziwa pasjonatka sztuki. Jako młoda dziewczyna uczestniczyła w zajęciach teatralnych i rozwijała swoją miłość do sceny. Jednak kiedy przyszło do wyboru kierunku studiów, zdecydowała się na to, by rozwijać swoją pasję do psychologii.

Ostatecznie nie została terapeutką, chociaż w jednym z wywiadów mówiła, że wykorzystuje swoją wiedzę na co dzień, a szczególnie w domu. Jednak na koniec dodała, że nie ma na tyle silnej psychiki, aby pomagać innym z ich problemami. Obecnie Katarzyna Cichopek realizuje się jako aktorka. Poza tym jest jedną z prowadzących „Pytania na śniadanie”. Została także bizneswoman! Ma własną markę biżuterii, perfum oraz kosmetyków. 

Tak to już jest w świecie gwiazd – nigdy nie wiesz, co kryje się za uśmiechem na czerwonym dywanie. Jedno jest pewne, Kasia jest dowodem na to, że można skutecznie połączyć pasję z nauką. To prawdziwa inspiracja dla nas wszystkich!

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: