Kacper Blonsky – wzrost. Oto rzeczywista wysokość młodej gwiazdy!

Kaja Nowacka

Wielu fanów Kacpra Blonsky’ego zastanawia się, jaką wysokość ma ten utalentowany artysta. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule!

kacper blonsky wzrost

Kacper Blonsky – oto jego wzrost

Wzrost Kacpra Blonsky’ego wynosi 185 cm. Informacja ta została potwierdzona przez samego Kacpra, który nie kryje swojej satysfakcji z tego wyniku. Teraz już wszyscy fani wiedzą, jak wysoki jest ich ulubieniec!

Kim jest Kacper Blonsky i jakie są jego osiągnięcia?

Kacper Błoński zyskał popularność w 2019 roku, kiedy wydał utwór „Eluwina”, który zdobył miliony odtworzeń. Słowo stało się jednym z młodzieżowych słów roku rankingu Słownika Języka Polskiego PWN. Obecnie Kacper jest uważany za jednego z najpopularniejszych polskich twórców internetowych.

Swoją przygodę z YouTube Blonsky rozpoczął od nagrywania filmów z Blowkiem. Jego konto na Instagramie szybko zyskało popularność, przekraczając obecnie 1,1 miliona obserwujących. Kacper był również członkiem Teamu X, gdzie współpracował ze Stuu, Lexy Chaplin, Marcinem Dubielem i Julią Kosterą – swoją byłą dziewczyną.

Kacper Błoński urodził się 22 października 1998 roku. Po zakończeniu współpracy z Team X skupił się na swojej karierze muzycznej, tworząc takie hity jak „Crusher”, „Dziś tańczę” czy „Tylko Ty”. Oprócz tego Blonsky wziął udział w Fame MMA, gdzie stoczył trzy zwycięskie pojedynki.

Fot.: Zrzut ekranu z filmu „UKRADLI MI TELEFON NA LOTNISKU | Daily #5” via Youtube.com – Kacper BlonskyZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: