Jason Statham – wzrost, fakty i plotki o ulubionym twardzielu!

Kaja Nowacka

Dowiedz się, jaki wzrost ma Jason Statham, gwiazda takich filmów jak „Transporter” czy „Niezniszczalni”. Odkryj więcej o jego karierze i życiu prywatnym!

jason statham wzrost

Ile mierzy Jason Statham?

Aktor Jason Statham ma 178 cm wzrostu. To niezwykle ważna informacja dla wielu fanów, którzy zastanawiają się, jakim wzrostem może pochwalić się ich ulubiony twardziel z ekranu.

Kariera Stathama – jak zaczęło się jego aktorskie życie?

W 1994 roku Jason Statham zaczął swoją karierę jako model w teledysku do piosenki „Run to the Sun” grupy Erasure. Następnie związał się z marką French Connection, która inwestowała w film „Porachunki” (1998), w którym zadebiutował jako Bacon.

Przełomowym momentem w jego karierze była rola ulicznego naciągacza w filmie „Przekręt” (2000) w reżyserii Guya Ritchiego, gdzie wystąpił u boku Brada Pitta oraz Benicia del Toro. To otworzyło przed nim drzwi do Hollywood.

Statham zagrał między innymi w filmach takich jak „Za wszelką cenę” (2000), „Mecz ostatniej szansy” (2001), „Duchy Marsa” (2001) czy „Tylko jeden” (2001). W 2003 roku użyczył głosu postaci sierżanta Watersa w grze komputerowej Call of Duty.

Aktor zyskał sławę dzięki roli Franka Martina w filmach „Transporter” (2002), „Transporter 2” (2005) oraz „Transporter 3” (2008). W 2010 roku wcielił się w rolę Lee Christmasa w filmie akcji „Niezniszczalni”.

W życiu prywatnym – miłość i rodzina

Przez wiele lat Statham był związany z modelką Kelly Brook. Następnie spotykał się z Sophie Monk oraz Alex Zosman. Od 2010 roku jego partnerką jest brytyjska modelka Rosie Huntington-Whiteley, z którą ma syna Jacka Oscara.

Fot. Loomee TV German via Wikipedia, CC BY 3.0 DEZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: