Harry Styles – wzrost: sekret znanego piosenkarza

Kaja Nowacka

Jaki wzrost ma Harry Styles? Jesteś ciekaw, jak wysoki jest ten brytyjski piosenkarz, aktor i model? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat życia i osiągnięć tego utalentowanego artysty!

Harry Styles piosenkarz na koncercie

Wzrost Harry’ego Stylesa – tajemnica odsłonięta

Harry Styles, znany brytyjski artysta, może poszczycić się wzrostem 183 cm. W świecie gwiazd takie parametry fizyczne nie są rzadkością, ale warto zwrócić uwagę na jego osiągnięcia artystyczne.

Harry Styles: życie i kariera artysty

Harry Styles to brytyjski piosenkarz, autor tekstów, muzyk, model i aktor. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2010 roku, kiedy wziął udział w siódmej edycji programu The X Factor. 

Harry Styles w latach 2019–2021 promował swój drugi album, „Fine Line”. Singiel „Lights Up” zadebiutował na trzecim miejscu w Wielkiej Brytanii. Album zdobył pozytywne recenzje od krytyków i osiągnął sukces na listach przebojów.

W 2021 roku Styles wprowadził na rynek swoją neutralną pod względem płci markę do pielęgnacji skóry i paznokci, Pleasing. W 2022 roku osiągnął największy komercyjny sukces w swojej karierze wydając trzeci album, „Harry’s House”. Główny utwór, „As It Was”, promujący nowe wydawnictwo zadebiutował na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. 

Harry Styles wystąpił także jako gwiazda wieczoru podczas amerykańskiego festiwalu Coachella w kwietniu 2022 roku. W październiku 2022 Gucci wydało wspólną kolekcję Alessandro Michele i Styles’a, zatytułowaną „Gucci Ha Ha Ha”.

Fot. Javierosh via Flickr, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: