Emilia Dankwa – rodzice nastolatki. Czym się zajmują?

Aleksandra Nabierzyńska

Emilia Dankwa – rodzice dziewczyny bardzo pilnują kampanii, w jakich bierze udział ich córka. Sami związani są od wielu lat ze środowiskiem filmowym. Dowiedz się, czym dokładnie się zajmują.

Emilia Dankwa

Emilia Dankwa – rodzice nastolatki dbają, by projekty, w jakich bierze udział były wartościowe. Dziewczyna zyskała popularność dzięki swojej niespotykanej urodzie. Jej piękne, mocno kręcone włosy, duże oczy i śniada cera sprawiają, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Okazuje się, że wygląd nie jest przypadkowy i zawdzięcza go pochodzeniu swojego ojca. Dzięki oryginalnej urodzie świat modelingu stanął przed nią otworem.

Emilia Dankwa – rodzice nastolatki. Czym się zajmują?

Trudno w ostatnim czasie znaleźć bardziej popularną nastolatkę jak Emilia Dankwa. Rodzice dziewczyny to osoby rozpoznawalne i znane w świecie filmowym. Mama, Monika Bekier jest redaktorką odpowiedzialną za ramówkę w stacji CANAL +. Z kolei ojciec Emilii, Eryk Dankwa to znany i ceniony montażysta. Pochodzi z Ghany, dlatego jego córka może poszczycić się oryginalną urodą. Jakiś czas temu Emilia pojawiła się wraz z mamą i bratem w programie „Pytanie na śniadanie”.Mama opowiedziała o łączącej ich więzi i trudach bycia mamą nastolatki. Okazuje się jednak, że Emilia ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami i może liczyć na ich wsparcie.

Emilia Dankwa – rodzice, którzy dają przestrzeń

Choć Emilia Dankwa jest już nastolatką, w jej życiu wciąż dużą rolę odgrywają rodzice. Nastolatka prężnie działa w mediach społecznościowych, jednak konto prowadzi razem ze swoją mamą. Rodzice Emilii Dankwy pilnują również, by kampanie i eventy, w których bierze udział ich córka były dla niej odpowiednie. Jak widać młoda aktorka i modelka ma wystarczająco bezpieczną przestrzeń, by w pełni rozwinąć skrzydła w showbiznesie. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze jej to wychodzi!

Emilia Dankwa skradła serca widzów, wcielając się w postać Zosi w serialu „Rodzinka.pl”. Sukces utorował jej drogę do kolejnych ról. Można ją podziwiać m.in. w produkcji „Być jak Kazimierz Deyna”. Bierze udział w różnych kampaniach reklamowych i eventach. Udziela się w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że będzie zamierzała na dłużej związać się z branżą modową.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „VLOG Z FRANCJI!🇫🇷 | zwiedzanie Paryża | Disneyland!🐭 | Emilia Dankwa” (Emilia Dankwa)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: