Dagmara Kaźmierska – majątek. Królowa życia, ale czyim kosztem?

Aleksandra Nabierzyńska

Majątek Dagmary Kaźmierskiej z pewnością jest niemały. Luksusy, którymi się otacza i pokazywać innym, musiały słono kosztować. Zasadne są też pytania o pochodzenie fortuny – a ona sama bardzo ich nie lubi. Sprawdź, co pisały media na ten temat!

dagmara kaźmierska

Jedni ją kochają, inni zaciekle krytykują i najchętniej całkowicie usunęliby z przestrzeni publicznej – i mają ku temu powody! Taką oto sławę zdobyła Dagmara Kaźmierska. Majątek jednej z „Królowych Życia” jest przedmiotem wielu spekulacji i pytań. Jak na to wszystko pracowała? Czy jej fortuna to wynik ciężkiej pracy, a może jest to bardziej owoc kontrowersyjnej przeszłości? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy. Ale możemy pospekulować i poplotkować.

Skąd pochodzi majątek Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska swoje pierwsze kroki na drodze do sławy stawiała w 2017 roku, kiedy zdecydowała się wziąć udział w reality show „Królowe życia”. Format z założenia pokazywał „codzienne życie” bogaczy o barwnych, niekoniecznie wzorowych osobistościach – wynagrodzenie za wpuszczenie kamer z pewnością nie było małe. Rzecz w tym, że bogactwo de facto było wymagane, by trafić do telewizji. Skąd się wzięło? Na to celebrytka nigdy nie udzieliła jasnej odpowiedzi. Kiedyś podczas rozmowy z fanami stwierdziła „Na żebry chodzę!”, co oczywiście nie tłumaczy, skąd pochodzą pieniądze na jej luksusowy tryb życia. 

Tak czy inaczej, od tamtej pory jej kariera w mediach rozkwitła, a z nią rośnie także majątek Dagmary Kaźmierskiej. Nie można też zapomnieć o jej działalności biznesowej. Prowadzi butik Viva La Queen w Kudowie-Zdroju, a w 2017 roku otworzyła dyskotekę Queen w Kłodzku. Jasno odwołuje się do programu, który zapewnił jej rozpoznawalność.

Dagmara Kaźmierska korzysta też z potęgi mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 1,1 mln osób, a każdy sponsorowany post przynosi jej sowite zarobki. Spekuluje się, że za jedno takie zlecenie może otrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dagmara Kaźmierska – majątek, zarobki, znane i szacunkowe sumy

Mimo że dokładna wartość majątku Dagmary Kaźmierskiej nie jest publicznie znana, to dzięki różnym źródłom dochodów możemy przypuszczać, że jest ona imponująca. Prowadzenie butiku z luksusowymi ubraniami, zarobki z Instagrama, a do tego dochody z udziału w popularnym reality show „Królowe życia” oraz innych aktywności medialnych – wszystko to przyczynia się do budowy majętności celebrytki.

Z czego znana jest Dagmara Kaźmierska?

Majątek musiał być jej przepustką do sławy, a swoje przysłowiowe 5 minut wycisnęła jak cytrynę. Dagmara Kaźmierska nie jest nie tylko gwiazdą reality show, bizneswoman i influencerką z Instagrama – ma za sobą kryminalną przeszłość. Prowadziła agencję towarzyską, za co została oskarżona o sutenerstwo, stręczycielstwo oraz działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i spędziła 14 miesięcy w więzieniu. Teraz co prawda twierdzi, że nigdy więcej nie dopuści się złamania prawa. 

To właśnie ta kontrowersyjna przeszłość sprawiła, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji i internetu. Choć wprawdzie dawne uczynki Kaźmierskiej stały się jednym z głównych powodów, dla których TTV zakończyła program„Królowe życia”, to nie zawsze brano to pod uwagę. 

Poza tym Kaźmierska wystąpiła w wielu programach i filmach, takich jak:

  • „Pamiętniki z Wakacji”;
  • „Usterka”;
  • „Ostre cięcie”;
  • „Orły czy reszka”;
  • „Made in Maroko”;
  • „Kobiety mafii 2”;
  • „Pętla”;
  • „Ślicznotka”.

Nawet jeśli to były małe epizody, a gaże nie należały do największych, to celebrytka ma naprawdę bogate portfolio telewizyjno-kinowe jak na swoją kartotekę.

Fot. główne: Telemagazyn via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: