Cleo – wzrost. Czy ta informacja zaskoczy fanów?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki jest wzrost Cleo? Odpowiedź może Cię zdziwić! Dowiedz się teraz, czy gwiazda jest tak wysoka, jak się wydaje!
uśmiechnięta cleo ze spiętymi włosami

Wzrost Cleo – odpowiedź na pytanie

Wzrost Cleo to temat, który budzi sporo emocji wśród fanów. Otóż, zdaniem wielu, gwiazda ma około 160 cm wzrostu, zalicza się więc do grona niższych kobiet.

Od chóru gospel do Eurowizji – kariera Cleo

Cleo zaczynała swoją karierę w chórze gospel Soul Connection. Później współtworzyła duet Dwie Asie, który udzielał się wokalnie w utworach wykonawców hip-hopowych, takich jak Pih czy Endefis. W 2013 rozpoczęła współpracę z Donatanem, z którym wydała album studyjny Hiper/Chimera (2014) i solowe Bastet (2016), superNOVA (2020) oraz vinyLOVA (2022). Razem zajęli 14. miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z singlem „My Słowianie”.

Osiągnięcia i wyróżnienia Cleo

Cleo zdobyła dwie diamentowe płyty, jedną poczwórnie platynową, trzy potrójnie platynowe, trzy platynowe i sześć złotych za sprzedaż swoich albumów i singli. Jest także laureatką dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczynią statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Cleo poza sceną muzyczną

Cleo jest nie tylko piosenkarką, ale także autorką tekstów, malarką i projektantką mody. Posiada wykształcenie architekta krajobrazu. Poza działalnością muzyczną była uczestniczką lub trenerką w kilku programach rozrywkowych oraz wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych.

Autor zdjęcia: Serecki via wikipedia CCZobacz także:
Zobacz też:  Beyonce – wzrost odkryty. Czy zdumiewa, czy raczej rozczarowuje?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też