Xayoo – wzrost: ile centymetrów ma gwiazda Twitcha?

Aleksandra Nabierzyńska

Ile mierzy Xayoo, ulubiony streamer Polaków? Odkryj, jak wysoki jest ten popularny zawodnik e-sportowy i gwiazda Twitcha, który zaskakuje swoimi osiągnięciami!

xayoo wzrost

Xayoo – wzrost giganta Twitcha

Xayoo, czyli Marcin Majkut, mierzy aż 189 cm wzrostu. Popularny polski streamer i były zawodnik e-sportowy imponuje swoją posturą, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania!

Kim jest Xayoo – to gwiazda, której nie można przegapić!

Marcin Majkut, znany szerzej jako Xayoo, jest najbardziej rozpoznawalnym polskim streamerem na Twitchu. Ten warszawski zawodnik e-sportowy specjalizował się w grze League of Legends, zdobywając szeroką popularność.

Xayoo, nie tylko gra, ale również rapuje i tworzy własne treści jako influencer i osobowość internetowa. Założył grupę streamerów o nazwie Xayoo Industries, skupiającą takie osobistości takie jak Japczan czy Popo.

Marcin „Xayoo” Majkut nie ogranicza się do świata gier i streamingu. W 2022 roku zadebiutował jako zawodnik freak show fight na gali Fame MMA, pokonując swojego rywala Nitro już w pierwszej rundzie.

Xayoo nie tylko imponuje swoim wzrostem, ale również pasją, talentem i determinacją. Jego kariera to dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych dla osoby, która wierzy w swoje możliwości!

Fot. zrzut ekranu z filmu „XAYOO | PIERWSZE POLSKIE MISTRZOSTWA STÓPEK | #1” via YouTube.com – NjN ShotyZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: