Wersow – waga. W czym tkwi sekret figury Weroniki Sowy?

Aleksandra Nabierzyńska

Jaka jest waga Wersow – czy te dwa słowa kryją w sobie tajemnicę, której wszyscy chcemy poznać? Przyjrzyjmy się bliżej jednej z największych internetowych gwiazd. Jest to tym bardziej interesujące, że influencerka niedawno urodziła dziecko!

wersow waga

W epoce social mediów nie brakuje postaci, które robią prawdziwą furorę. Jednak niewiele z nich zdobyło tak szerokie grono fanów jak Wersow. Ta urocza i pełna energii influencerka stała się prawdziwym fenomenem sieci, a jej historię warto poznać bliżej. Fani interesują się każdym aspektem jej życia. Nic dziwnego, że ciekawi ich również waga Wersow.

Wersow – waga. Czy znasz jej prawdziwe wymiary?

Choć dokładna waga Wersow pozostaje tajemnicą, wiele wskazuje na to, że balansuje ona w przedziale 45-50 kg. Jej smukła sylwetka w połączeniu ze wzrostem 162 cm świadczy o dbałości o siebie i zdrowym stylu życia.

Wersow niekiedy zaspokaja ciekawość fanów i dziennikarzy. Gwiazda zdradziła bowiem, ile przytyła w czasie ciąży. Jej waga podskoczyła o 12 kilogramów. Patrząc jednak na jej obecne zdjęcia, można przypuszczać, że bez problemu wróci do sylwetki sprzed urodzenia dziecka.

Gwiazda od A do Z. Kim naprawdę jest Wersow?

Zanim stała się fenomenem YouTube, Wersow, czyli Weronika Sowa, była zwykłą dziewczyną. Przyszła na świat w Wiedniu, natomiast dorastała w Mielcu. Dziś mieszka w malowniczym Krakowie, skąd dzieli się swoim życiem z milionami fanów.

Początki jej kariery sięgają 2013 roku, kiedy zakładała kanał na YouTube. 2,3 miliona subskrybentów i pół miliarda wyświetleń mówi samo za siebie. Jej hit, piosenka w ramach „Hot16Challenge 2”, zgromadziła 15 milionów odtworzeń.

Ale prawdziwy przełom przyszedł wraz z dołączeniem do Ekipy Friza. Jej związek z Karolem Frizem Wiśniewskim nie tylko umocnił jej pozycję w środowisku, ale sprawił, że stała się prawdziwą gwiazdą sieci, której każdy ruch obserwuje mnóstwo fanów.

Dzięki ciężkiej pracy, autentyczności i niebywałej charyzmie Wersow stała się inspiracją dla wielu młodych ludzi, którzy marzą o karierze w mediach społecznościowych.

Fot. Główne: Magdalena Pieczonka via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: