Paulina Smaszcz – wzrost i waga gwiazdy. Czy wpłynęły na jej karierę?

Kaja Nowacka

Zastanawiasz się, czy wzrost i waga Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej wpłynęły na jej karierę? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj historię kariery tej utalentowanej dziennikarki! Czy wiesz o niej wszystko?

paulina smaszcz wzrost

Paulina Smaszcz – wzrost i waga. Jedna z tajemnic gwiazdy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma 170 cm wzrostu. Ten fakt nie wpłynął na jej karierę, gdyż odniosła sukces dzięki swoim umiejętnościom, ambicji i ciężkiej pracy. Jeśli chodzi o wagę dziennikarki, to ta wskazuje na 68 kilogramów. Kobieta niedawno przyznała, że chce się poddać metamorfozie i w ostatnim czasie dużo ćwiczy i dba o swoje nawyki żywieniowe.

Od hostessy do gwiazdy telewizji – droga do sławy Pauliny Smaszcz

Wzrost i waga Pauliny Smaszcz pomogły jej na początku kariery, gdy pracowała jako hostessa na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Następnie rozpoczęła współpracę z agencją modelek „Skandal”. Praca w branży mody zakończyła się na drugim roku studiów. 

W 1993 roku, dzięki Małgorzacie Potockiej, Paulina Smaszcz-Kurzajewska dostała szansę poprowadzenia koncertu „Debiutów” na 30. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Następnie rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską i zdobyła doświadczenie jako dziennikarka i prezenterka w różnych stacjach telewizyjnych.

Sukcesy zawodowe poza telewizją

Poza telewizją Paulina Smaszcz-Kurzajewska pełniła różne funkcje w dużych firmach, takich jak Red Bull, Idea, Onet.pl czy Microsoft. W 2019 roku założyła własną firmę „Brand New” i wydała książkę „Bądź kobietą petardą!”.

Życie prywatne i zaangażowanie społeczne

Wiesz już, jaki jest wzrost i waga Pauliny Smaszcz. A czy wiesz, co robi na co dzień? Od dawna Paulina Smaszcz angażuje się w działalność charytatywną i społeczną. Jako ambasadorka różnych fundacji i kampanii, troszczy się o dobro innych, wspierając między innymi Fundację „Oswoić los”, Narodowy Dzień Życia czy kampanię „Dotykam = Wygrywam”. Jej zaangażowanie w te inicjatywy pokazuje, jak ważne są dla niej wartości i przekonania. Przez lata, dzięki swojemu doświadczeniu i pasjom, Paulina zdobyła ogromne uznanie i szacunek, stając się prawdziwą inspiracją dla wielu osób. 

Fot. zrzut ekranu z filmu „Paulina Smaszcz – Kobieta Petarda” via YouTube.com – TEREN REBELIANTAZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: