Michał Kempa – rodzice komika. Sprawdź, kim są

Aleksandra Nabierzyńska

Michał Kempa – rodzice i przyjaciele tego komika pozostaną zagadką. Niechętnie dzieli się on szczegółami z życia prywatnego. Sprawdź, czy w końcu zdradził informacje na temat swoich bliskich.

michał kempa rodzice

Komik chętnie komentuje w zabawny sposób życie innych m.in. polityków czy gwiazd ze świata filmu. Mniej chętnie opowiada jednak o sobie. Na pytania dotyczące prywatnego życia, udziela wymijających odpowiedzi. Bez wątpienia osobą, która wyjątkowo nie przepada za szumem wokół własnej osoby, jest Michał Kempa. Rodzice i ich wspólne relacje wciąż pozostają zakryte przed oczami fanów.

Michał Kempa – rodzice komika. Dlaczego ich ukrywa?

Michał Kempa to ceniony komik o błyskotliwym usposobieniu. Jego popularność sprawiła, że fani zaczęli zadawać coraz więcej pytań związanych z jego rodziną czy znajomymi. Okazuje się, że rodzice Michała Kempy nie ujawnili swojej tożsamości, a on sam milczy w tej kwestii.

Jedyne co wiemy na pewno, to że pochodzi z Bielska-Białej i tam też mieszka jego rodzina. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można zakładać, że również rodzice Michała Kempy mieszkają w tym mieście. Na potwierdzenie tej informacji przez komika przyjdzie nam jeszcze poczekać. Komik kojarzony bywa z posłanką Beatą Kempą, z czego sam się śmieje i jest to dla niego dodatkowy powód do żartów.

Michał Kempa to znany stand-uper, komik, a także dziennikarz. Z wykształcenia jest prawnikiem, jednak nie zdecydował się podążać tą ścieżką. Jego kariera rozpoczęła się w 2010 roku wygrana w programie„Stand up. Zabij mnie śmiechem” Następnie brał udział w wielu programach np. Szkło kontaktowe czy Mam talent.

Fot. główne: zrzut ekranu – video „Michał Kempa – Najstarszy człowiek świata” na Youtube.com (Stand-up Polska)



Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: