LaLuna – wzrost znanej zawodniczki Fame MMA w końcu ujawniony!

LaLuna to gwiazda Fame MMA, której wzrost wzbudza zainteresowanie wielu fanów. Czy chciałbyś poznać wysokość tej utalentowanej zawodniczki? Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego o jej wzroście!
laluna wzrost

Ile mierzy Laluna Unique?

Zawodniczka Fame MMA, LaLuna, ma 163 cm wzrostu. Jej wysokość jest przedmiotem zainteresowania wielu fanów sportów walki, którzy chcą wiedzieć więcej o swojej ulubionej gwieździe.

Od “Królowych Życia” do bizneswoman

Katarzyna Alexander, znana jako Laluna Unique, zasłynęła jako uczestniczka show “Królowe Życia” emitowanego przez TTV. Jej niebanalny wygląd i zamiłowanie do luksusu przyciąga uwagę fanów.

Obecnie Laluna może poszczycić się licznymi osiągnięciami. Prowadzi sklep z perukami oraz walczy w Fame MMA. Na Instagramie obserwuje ją prawie 470 tysięcy osób, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem.

Pomimo incydentu z zatrzymaniem w hotelu w Warszawie Laluna szybko odcięła się od sprawy, twierdząc, że pokój był wynajmowany na jej nazwisko. Celebrytka kontynuuje swoją działalność w mediach społecznościowych i biznesie.

Fot. zrzut ekranu z filmu “TURECKIE OPERACJE (Godlewska, Ewelona, Staśko, Laluna) “ŻENADA!”, “HAŃBA!” via YouTube.com – Vogule PolandZobacz także:
Zobacz też:  Salma Hayek – wzrost. Odkryj, jaką wysokość ma ta hollywoodzka gwiazda!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też