Hugh Jackman – wzrost. Czy zgadniesz, ile aktor ma centymetrów?

Kaja Nowacka

Hugh Jackman – wzrost to temat, który intryguje fanów i czytelników z zainteresowaniem śledzących życie gwiazd. Dowiedz się, jak wysoki jest aktor i co warto o nim wiedzieć!

hugh jackman wzrost

Hugh Jackman – wzrost: ile to dokładnie centymetrów?

Hugh Jackman, znany aktor australijski, ma imponujący wzrost 188 cm. Jego sylwetka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych celebrytów.

Kim jest Hugh Jackman? Odkryj jego życie zawodowe i prywatne

Hugh Jackman zdobył światową sławę dzięki roli Wolverine’a w filmach z serii „X-Men”. Aktor ma na swoim koncie również występy w takich produkcjach, jak „Australia”, „Nędznicy” czy „Wielki showman”.

Jackman to nie tylko aktor, ale również utalentowany piosenkarz i tancerz. Jego zdolności wokalne można było podziwiać m.in. podczas występów na Broadwayu, a także w filmie „Wielki showman”, za który zdobył nominację do Złotego Globu.

W życiu prywatnym Hugh Jackman od 1996 roku jest szczęśliwym mężem Deborry-Lee Furness. Para wychowuje dwoje adoptowanych dzieci – Oscara i Avę.

Hugh Jackman angażuje się również w działalność charytatywną. Aktor wspiera różne organizacje, takie jak Worldwide Orphans Foundation czy Global Poverty Project, a także bierze udział w licznych akcjach społecznych i charytatywnych na rzecz potrzebujących.

Fot. Eva Rinaldi via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: